RERUTER z j. Niemieckim | Praca Gdańsk
Oferty pracy Gdańsk

RERUTER z j. Niemieckim
ŁÓDŹ lub GDAŃSK
Praca w biurze

Opis stanowiska:

redagowanie i publikacja ogłoszeń
preselekcja i selekcja aplikacji
organizowanie spotkań i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
poszukiwanie nowych narzędzi rekrutacyjnych i kanałów do pozyskiwania kandydatów
budowanie, rozwijanie oraz aktualizowanie bazy kandydatów na podstawie różnorodnych źródeł

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe HR
znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację  (min. B2)
minimum 2 lata doświadczenia w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych

Oferujemy:

odpowiedzialną rolę mającą realny i znaczący wpływ na funkcjonowanie i dalszy rozwój firmy
możliwość rozwoju w obszarze HR oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
opiekę medyczną
dofinansowanie karty Multisport
przyjazną atmosferę w prac

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA NA JOBS@PERSONNELANDMEDIA.COM

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/109762/RERUTER-z-j-Niemieckim.html

AKCEPTUJĘ