Praca – Sprzątacz-ka obszarów socjalnych (Gdańsk)
Oferty pracy Gdańsk

Praca – Sprzątacz-ka obszarów socjalnych (Gdańsk)

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Kujawska
 Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt pod numerem telefonu 532 749 439

Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni do sprzątania obszarów socjalnych. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 do 14.00 przy ul. Kujawskiej (Stogi z Przeróbką).
Mile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności.
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i umowę zlecenie,
• wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Informujemy, iż administratorem Pani/a danych osobowych jest grupa spółek będących współadministratorami danych osobowych, tj. HS MULTISERVICES sp. z o.o., HS CLEANING sp. z o.o., HS INDUSTRY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., HS INDUSTRY sp. z o.o. (wszystkie z siedzibą w Bielsku-Białej). Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym przysługujących Pani/Panu praw można znaleźć w naszej klauzuli informacyjnej dostępnej w tym miejscu: www.hsmultiservices.pl/pdffooter/klauzule_informacyjne_osoby_do_kontaktu.pdf  
Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z aktualnie trwającą rekrutacją oraz – ewentualnie – zgody w związku z potencjalną rekrutacją w przyszłości. 

ZGODA
w związku z aktualnie trwającą rekrutacją
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) w celu wzięcia udziału w obecnie prowadzonej rekrutacji przez HS CLEANING sp. z o.o. przez okres trwania tej rekrutacji. 


ZGODA
w związku z rekrutacją na przyszłość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez każdego ze Współadministratorów tj. HS MULTISERVICES sp. z o.o., HS CLEANING sp. z o.o., HS INDUSTRY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., HS INDUSTRY sp. z o.o. w okresie 1 roku od dnia przesłania mojego CV.

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: https://jobtime.pl/praca/114605/Sprzatacz-ka-obszarow-socjalnych.html

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ