ERGO Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside
Kultura

ERGO Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside

Firma z Sopotu po raz kolejny zostaje głównym sponsorem festiwalu w Gdańsku. Na scenie ERGO Hestia Theatre wystąpią tacy artyści jak Kevin Morby, Hania Rani, RY X i Kasia Lins. W ramach Inside Seaside odbędzie się również wystawa Kruchość autorstwa Artystycznej Podróży oraz panel dyskusyjny o literaturze.

ERGO Hestia ponownie została sponsorem Theatre Stage. Na tej niezwykle zaaranżowanej przestrzeni w tym roku zagrają: Kevin Morby, porównywany do Boba Dylana i Lou Reeda, wielokrotnie nagradzana pianistka, kompozytorka i wokalistka Hania Rani, taneczny i przebojowy Kerala Dust oraz nastrojowy RY X. Na scenie pojawią się także Kasia Lins, Spięty i Rusted Teeth.

Inside Seaside będzie gościć blisko 30 artystów z Polski i zagranicy. Oprócz koncertów, festiwal oferuje pokazy filmowe oraz spotkania. Dzięki współpracy z ERGO Hestią, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć różnych form sztuki.

„Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy być częścią Festiwalu Inside Seaside” – mówi Maria Rosa, dyrektorka biura marketingu i PR ERGO Hestii, prezeska Fundacji Artystyczna Podróż Hestii. – Zeszłoroczna edycja pokazała, że uczestnicy są otwarci na różne formy sztuki, nie tylko muzykę. Dlatego idea łączenia ich w jednym miejscu przyświeca nam również w tym roku. Zapraszamy na dyskusję o literaturze, a także wystawę konkursu fotograficznego Artystyczna Podróż”.

Wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż to unikalna prezentacja fotografii, która odbędzie się w specjalnie przygotowanych salach AmberExpo. Inicjatywa ta jest owocem współpracy ERGO Hestii i Fundacji Artystyczna Podróż Hestii, które wspierają artystów w ich działalności w internecie. Tematem przewodnim wystawy jest kruchość, którą artyści będą interpretować poprzez różne aspekty, takie jak emocje, natura, struktury czy relacje międzyludzkie. Wystawa ta będzie także okazją do zastanowienia się nad ulotnością życia i nietrwałością. Zdjęcia będą mogły być zarówno symboliczne, abstrakcyjne, jak i przedstawiać dosłowne przykłady kruchości w otaczającym nas świecie.

Zapraszamy na wyjątkową wystawę fotograficzną

W specjalnie przystosowanych salach AmberExpo odbędzie się niezwykła wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż. To projekt, który powstał we współpracy ERGO Hestii i Fundacji Artystyczna Podróż Hestii, mający na celu promocję artystów w internecie. Podczas wystawy artyści będą prezentować różne aspekty kruchości, takie jak emocje, natura, struktury czy relacje międzyludzkie. Będzie to również okazja do refleksji nad ulotnością życia i jego nietrwałością. Zdjęcia, które zostaną zaprezentowane, będą zarówno symboliczne, abstrakcyjne, jak i ukazywać dosłowne przykłady kruchości w otaczającym nas świecie.

Wszystkich użytkowników Instagrama zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, bez względu na poziom doświadczenia – zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy mogą wziąć udział. Zgodnie z zasadami, uczestnik powinien wykonać kreatywne zdjęcie nawiązujące do tematu kruchości przy użyciu smartfona lub tabletu, a następnie opublikować je na Instagramie z hashtagami #kruchoscbyap oraz #artystycznapodroz.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie ERGO Hestii.

Kto jeszcze wystąpi?

Wśród ogłoszonych artystów drugiej edycji Inside Seaside znajdują się: IDLES, Black Pumas, The Last Dinner Party, RY X, Kevin Morby, Hania Rani, Kerala Dust, Christian Lee Hutson, SPRINTS, Artur Rojek, Daria ze Śląska, Skubas, Vito Bambino, Kasia Lins, Rusted Teeth, JAD, Lor, Sad Smiles i USO 9001.

Więcej informacji można znaleźć na stronie festiwalu.

O Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia jest pionierem innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem, oferując najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

ERGO Hestia Group consists of two insurance companies: STU ERGO Hestia SA and STU na Życie ERGO Hestia SA. The Group’s companies provide insurance for individual customers in the areas of property and life protection, as well as for industry and small and medium-sized businesses. Our insurance products are offered under 4 brands: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl, and You Can Drive.

ERGO Hestia, założona w 1991 roku, stała się największą firmą ubezpieczeniową w Polsce. Jej głównym akcjonariuszem jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO International AG, należący do Munich Re, największego reasekuratora na świecie.

Artur Borowiński pełni funkcję prezesa Grupy ERGO Hestia.

Fundacja Artystyczna Podróż Hestii, działająca w imieniu Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA, angażuje się w programy mecenatu kultury i sztuki, projekty art brandingowe i edukacyjne oraz współpracuje z instytucjami sztuki współczesnej. Od 2023 roku prowadzi Ogólnopolski Program Dotacyjny, wspiera rozwój krajowej sceny artystycznej oraz promuje polskich twórców związanych z konkursem Artystyczna Podróż Hestii oraz organizuje konkurs Literacka Podróż Hestii od 2021 roku.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ