Fotowoltaika szczytowa w Polsce wzrasta dzięki Sun Contracting Poland Development – 67 megawatów mocy
Nauka i technika

Fotowoltaika szczytowa w Polsce wzrasta dzięki Sun Contracting Poland Development – 67 megawatów mocy

Pomimo ogromnego wzrostu potencjału fotowoltaicznego w Polsce do 4,9 GW w 2022 roku, Sun Contracting Poland Development postanowiło wykorzystać ten potencjał i założyło swoją główną siedzibę w Gdyni. Obecnie firma realizuje swoje pierwsze projekty, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał fotowoltaiki w naszym kraju.

Sun Contracting Poland Development Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę projektów fotowoltaicznych, od określenia lokalizacji i przeprowadzenia oceny terenu, po planowanie, procesy administracyjne oraz wsparcie i nadzór nad budową instalacji. Posiadamy szeroką wiedzę techniczną, a także wykwalifikowany zespół specjalistów, który może wesprzeć każdy aspekt procesu budowy instalacji fotowoltaicznej. Doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim stanowi dodatkową zaletę naszych usług, dając poczucie bezpieczeństwa i pewności w projektach fotowoltaicznych realizowanych w Polsce.

Sun Contracting Poland Development

Sun Contracting Poland Development Sp. z o.o. przejął część działalności w Polsce z silnym partnerem obszaru niemieckojęzycznego, Grupa Sun Contracting. Grupa ta posiada wieloletnie doświadczenie w branży w całej Europie oraz w efektywnym przetwarzaniu i zamierza pozostawić wartość dodaną w kraju realizacji, wspierając tym samym lokalną gospodarkę.

Marcin Kowalski i Bartosz Podsędek, którzy zarządzają pozyskiwaniem projektów, uważają, że fotowoltaika ma ogromny potencjał i jest rynkiem przyszłości. Również dyrektor zarządzający spółki, dr Wiesław Kowalczyk, wspomina, że obecnie trwają plany budowy systemów fotowoltaicznych o łącznej mocy szczytowej 67 megawatów, a do 2025 roku planuje się budowę kolejnych o mocy 150 megawatopików.

Sun Contracting Poland Development wykorzystało swoje lata doświadczeń w zakresie instalacji i projektowania systemów fotowoltaicznych, aby stworzyć jedną z najbardziej zaawansowanych firm na rynku fotowoltaicznym w Polsce. Przy wsparciu doświadczonego zarządu i zespołu wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i techników, Sun Contracting Poland Development rozwinęło swoją działalność z powodzeniem i w krótkim czasie. Zespół Sun Contracting Poland Development wykonał wiele projektów, w tym wiele, które zostały uznane za wzór do naśladowania.

Sun Contracting Poland Development wykazało się ponadprzeciętną skutecznością w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii fotowoltaicznych, dzięki czemu może się pochwalić wieloma sukcesami na rynku niemieckojęzycznym. Grupa Sun Contracting nadal stawia na jakość i dobrą obsługę klienta, co umożliwia jej rozwój na rynku fotowoltaicznym w Polsce i innych krajach niemieckojęzycznych.

Sun Contracting Poland Development okazało się być wysoce wydajną firmą w zakresie projektowania i instalacji systemów fotowoltaicznych, a także w zakresie zapewnienia doskonałej obsługi klienta. Przy wsparciu doświadczonego zarządu i zespołu wykwalifikowanych inżynierów i techników, firma z powodzeniem dotarła do poziomu 112,8 MW szczytowych instalacji fotowoltaicznych w postaci projektów Contracting. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Sun Contracting Poland Development wykazało się wyjątkowymi umiejętnościami w zakresie projektów fotowoltaicznych, co umożliwiło jej zdobycie uznania na rynku niemieckojęzycznym.

Paragraf 1:

Grupa Sun Contracting to jeden z liderów na rynku energetycznym. Specjalizujemy się w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, takich jak fotowoltaika. Dzierżawimy odpowiednie tereny pod instalacje fotowoltaiczne, budujemy je i eksploatujemy, a także podejmujemy decyzje dotyczące wykorzystania lub oddania wytworzonej energii do sieci.

Paragraf 2:

Dzięki naszemu elastycznemu podejściu i dostosowaniu do lokalnych norm prawnych, możemy oferować naszym klientom jedną z najbardziej atrakcyjnych metod przejścia na odnawialne źródła energii. Więcej informacji na temat naszej firmy oraz referencji można znaleźć na stronie internetowej www.sun-contracting.com/pl.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ