PRACOWNIK BIUROWY | Praca w mieście Gdańsk
Oferty pracy Gdańsk

Jeżeli Praca Biurowa, to Praca o jakiej marzysz. Jeżeli dobrze czujesz się  w pracy z ludźmi to mamy stanowisko dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie Dokumentów, Formularzy, Tabeli, Prezentacji
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i informacji w firmie;

               →Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji
               →Dbanie o sprawny przepływ informacji w przedsiębiorstwie
               →Obsługa urządzeń biurowych
               →Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Wymagania:

  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • znajomość MS Office”,  MS Excel
  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows, mile widziana znajomość OSx ,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google: Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Formularze,
  • mile widziana znajomość platformy Canva
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie,
  • komunikatywność oraz umiejętność aktywnego słuchania.

Czego możesz się spodziewać z naszej strony?

  • pracy w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • rozwoju kompetencji i umiejętności,
  • umowy o pracę, umowa zlecenie, staż, B2B
  • pracę od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:00
  • wolne weekendy.

Dodatkowe informacje:

  • oferowane stanowisko jest przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • nie wymagamy prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Nie czekaj, aplikuj! Lepszego czasu na rozwój nie będzie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@bnconsulting.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie źródłowe: http://jobtime.pl/praca/103454/PRACOWNIK-BIUROWY.html

AKCEPTUJĘ