Gospodarka / Biznes

Jubileusz 10-lecia JB Solutions

Było to dziesięć lat pełne ekscytujących wyzwań i co za tym idzie ogromnej dawki doświadczenia i pozytywnych zmian. JB Solutions cieszy się, że może liczyć na coraz większe zaufanie swoich klientów, rozwijać biznesowe relacje i być wsparciem dla coraz szerszego grona przedsiębiorców. Dziękuje wszystkim klientom i partnerom biznesowym, bo to dzięki nim może się doskonalić, poszerzać kompetencje i zakres usług i co najważniejsze, stawiając na profesjonalizm, stale podnosić jakość tego co dostarcza jako organizacja. 

Zarząd JB Solutions dziękuje również wszystkim członkom zespołu, zarówno obecnym jak i byłym. Cieszy się, że wspólnie zrealizowali tak wiele wymagających zadań i projektów!

10 czerwca odbyła się uroczysta impreza z okazji tego wyjątkowego święta. Ponad 70 osób z załogi JB Solutions bawiło się w restauracji Wozownia Gdańska na szczycie Góry Gradowej. Nie obyło się bez urodzinowego tortu, jedzenia i drinków, wspomnień z przeszłości firmy, podziękowań, ale także omówienia planów na najbliższą przyszłość. Zabawa na parkiecie trwała do białego rana!

Za kolejne udane 10 lat!

Źródło informacji: JB Solutions


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Exit mobile version