Gospodarka / Biznes

Innowacyjna kampania gdańskiego dewelopera

Nieruchomości na rynku są często promowane przez deweloperów za pomocą podobnych schematów i koncepcji, co może prowadzić do znużenia i zniechęcania potencjalnych klientów, a także braku wyróżnienia. Budros, deweloper z Gdańska, postanowił promować swoją inwestycję Duet Jaśkowa Dolina w Wrzeszczu w sposób wyjątkowy i innowacyjny, odstępujący od utartych praktyk w branży.

Wyróżniki inwestycji nie zawsze muszą być tradycyjne – takie podejście prezentuje gdański deweloper, którego innowacyjne podejście przejawia się nie tylko w reklamie, ale również w tworzeniu przestrzeni dla przyszłych mieszkańców. W inwestycji Duet Jaśkowa Dolina zamiast tradycyjnej siłowni, zaprojektowano komfortową strefę coworkingową, dostosowaną do potrzeb osób pracujących zdalnie oraz freelancerów, ceniących wygodę i elastyczność pracy z domu.

Strefa coworkingowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą komfortowo oddzielić przestrzeń prywatną od zawodowej, jednocześnie mieszkając i pracując pod jednym adresem. Jest to wyróżnik, na który deweloper postanowił oprzeć komunikację reklamową dla gdańskiej inwestycji, prezentując innowacyjne podejście do tworzenia przestrzeni mieszkalnej.

Nowe buty do pracy: innowacyjna akcja ambientowa

11 marca 2024 roku, z okazji Światowego Dnia Drzemki w Pracy, firma Budros postanowiła zorganizować nietypową akcję promocyjną inwestycji Duet Jaśkowa Dolina. Wydarzenie skupiło się na idei łączenia odpoczynku z pracą, co doskonale odzwierciedla koncepcję inwestycji, gdzie mieszkańcy mogą komfortowo mieszkać i pracować pod jednym adresem. Hasła „Mieszkaj i pracuj w Duecie” oraz „Dom i praca pod jednym adresem” towarzyszyły rozdawaniu kultowych klapek Kubota przechodniom, a także sondzie ulicznej na temat drzemki w pracy. Wydarzenie zyskało szerokie uznanie w mediach społecznościowych i zostało opisane w raporcie serwisu Trójmiasto.pl.

Spójna i wydajna kampania reklamowa

Akcja ambientowa, zapoczątkowana przez gdańską agencję marketingową You’re Welcome na zlecenie dewelopera Budros, stała się punktem wyjścia dla zintegrowanej kampanii reklamowej. Działania promocyjne realizowane w różnych kanałach efektywnie zwiększyły świadomość konsumentów na temat inwestycji w Gdańsku, przyczyniając się do wzrostu zainteresowania ofertą dewelopera Budros wśród osób poszukujących mieszkań w tym regionie.

Podsumowanie

Duet Jaśkowa Dolina, stworzony przez dewelopera Budros, jest doskonałym przykładem nowatorskich inwestycji, które wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom współczesnych konsumentów. Tworząc nie tylko estetyczne i funkcjonalne przestrzenie, ale także sprzyjające integracji mieszkańców i odpowiadające na ich indywidualne potrzeby, firma pokazuje, że można przewyższać obowiązujące standardy. Ponadto, Budros wyłamuje się z utartych schematów marketingowych, stawiając na oryginalne i angażujące kampanie, co stanowi inspirację dla całej branży nieruchomości.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Exit mobile version