Startują Targi Ślubne w ALFA Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej
Gospodarka / Biznes

Startują Targi Ślubne w ALFA Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej

Targi Ślubne odbędą się w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej już w sobotę, 20 kwietnia. Wystawcy przygotowali szeroki wybór mody ślubnej, papeterii, akcesoriów florystycznych, dekoracji sal, oprawy muzycznej, nauki tańca, oferty fotograficznej i wideo, a nawet pirotechniki. Uczestnicy będą mogli znaleźć mnóstwo inspiracji i cennych porad dotyczących organizacji ślubu i wesela, a także skorzystać z ofert specjalnych i miłych niespodzianek. Ponadto, robiąc zakupy w galerii tego dnia, można będzie otrzymać upominek dla par.

Wiosna i lato to czas, kiedy wiele par decyduje się na organizację swojego ślubu. Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna wychodzi naprzeciw potrzebom zakochanych, organizując Targi Ślubne w sobotę, 20 kwietnia, od godziny 12.00 do 18.00. To doskonała okazja dla narzeczonych, aby poznać aktualne trendy i zasięgnąć inspiracji, które pomogą w kompleksowych przygotowaniach wymarzonego „wielkiego dnia”.

Na targach ślubnych przyciągnie uwagę wszystkich przyszłych panien młodych suknie ślubne. Wystawcy zaprezentują najróżniejsze modele kreacji, wśród których każda panna znajdzie coś dla siebie – zarówno zwolenniczki ponadczasowej klasyki, jak i panie gustujące w bardziej nowoczesnych czy odważnych krojach. Dodatkowo będzie można znaleźć ślubne obuwie, akcesoria, biżuterię oraz nakrycia głowy, takie jak wianki, woalki, diademy czy welony.

Podczas Targów Ślubnych w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej, nowożeńcy będą mieli okazję znaleźć wiele inspiracji dotyczących dekoracji ślubnych. Na miejscu będą doświadczeni dekoratorzy sal, wypożyczalnie ozdób oraz pracownie florystyczne, które pomogą znaleźć odpowiednie kwiaty i motywy przewodnie. Ponadto, będzie szeroka oferta papeterii, takich jak modne zaproszenia i winietki.

Przyszłe pary młode, pragnące zachować piękne wspomnienia z dnia swojego ślubu, będą miały do wyboru szeroką gamę usług fotograficznych i filmowych, w tym także fotobudki i fotoboxy, które z pewnością umilą czas gościom. Dodatkowo, nie zabraknie oprawy muzycznej, a na targach będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i ofertą kapel weselnych, DJ-ów oraz firm pirotechnicznych, oferujących widowiskowe pokazy sztuki audiowizualnej na weselach. Ponadto, będzie można znaleźć oferty nauki pierwszego tańca i choreografii, aby para młoda mogła zaprezentować się wspaniale podczas swojego wielkiego dnia.

Podczas wydarzenia, wystawcy przygotowali specjalne oferty dla uczestników. Dodatkowo, Galeria Alternatywna w Alfa Centrum Gdańsk przygotowała specjalną akcję dla swoich klientów, szczególnie dla par. Osoby, które zrobią zakupy za minimum 150 zł w sklepach centrum i pokażą przynależność do programu lojalnościowego galerii, otrzymają romantyczny upominek na stoisku promocyjnym.

Zapraszamy na Targi Ślubne, gdzie każda para planująca ślub oraz osoby zainteresowane trendami ślubnymi znajdą coś dla siebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych wystawców na poziomie 0.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ