Chcąc podkreślić swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, Grupa Midea publikuje swoją pierwszą firmową narrację dotyczącą ESG, w której ważna osoba składa nieoczekiwaną wizytę w ich zakładzie
Gospodarka / Biznes

Chcąc podkreślić swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, Grupa Midea publikuje swoją pierwszą firmową narrację dotyczącą ESG, w której ważna osoba składa nieoczekiwaną wizytę w ich zakładzie

Osoby poszukujące nieruchomości o najwyższym standardzie głównie znajdą oferty w dużych ośrodkach miejskich, gdzie aż 85% ogłoszeń dotyczących tego segmentu znajduje się w pięciu miastach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Krakowie i we Wrocławiu. Ceny najbardziej luksusowych nieruchomości potrafią przekroczyć nawet 100 tys. zł/mkw, według danych Otodom Analytics.

Grupa Midea ogłosiła nową informację prasową z Foshan w Chinach.

Więcej materiałów multimedialnych znajdziesz w pełnej treści informacji prasowej pod tym linkiem: https://www.businesswire.com/news/home/20240328804860/pl/

Kontekst:

Niedawno opublikowany raport Grupy Midea dotyczący Ochrony Środowiska, Polityki Społecznej i Ładu Korporacyjnego (ESG) na rok 2023 zawiera ambitne cele zrównoważonego rozwoju na rok 2030.

Nasze cele obejmują osiągnięcie 500 megawatów wygenerowanej energii fotowoltaicznej, redukcję intensywności emisji gazów cieplarnianych (zakresy 1 i 2) o 0,040, uzyskanie certyfikatu systemu zarządzania energią dla 50 zakładów oraz wprowadzenie 100-procentowego rozliczenia śladu węglowego dla najważniejszych kategorii inteligentnych urządzeń domowych.

Nasz raportowanie jest zgodne ze standardami zrównoważonego rozwoju, które są częścią globalnych standardów Inicjatywy Globalnego Raportowania (IGR).

Nasza nowa kampania skupia się na czterech obszarach: Ochrona Planety, Harmonijne Społeczności, Wielkie Innowacje i Wspólne Działanie na rzecz dobrobytu ekologii.

Kampania:

Grupa Midea posiada szeroki zakres kompetencji w obszarze ESG, ale prezentacja ich szerszej publiczności wiąże się z ryzykiem utraty zainteresowania.

Tworząc swój pierwszy film korporacyjny dotyczący ESG, łatwo jest ulec konwencji: obrazy oceanu, lasu deszczowego i odnawialnej energii, oraz nudny komentarz w tle. Jednak kluczem do zainteresowania odbiorcy okazała się rozrywka.

W oparciu o powyższe, zrealizowano film, w którym kluczowa postać z Grupy Midea odwiedza jeden z jej zakładów. To spotkanie pokoleń.

W tym nietuzinkowym połączeniu dzieci pełnią rolę VIP-ów i jednocześnie przyszłych beneficjentów działań ESG. Ich obecność wnosi do filmu ciepło, prostotę i urok charakterystyczny tylko dla dzieci, co pozwala marce przekazywać surowe fakty w delikatnej otoczce.

Film został udostępniony na całym świecie 28 marca 2024 r. na platformach takich jak LinkedIn, Facebook, X i YouTube.

Dzięki ciągłemu zaangażowaniu w zrównoważony rozwój, Grupa Midea jest w stanie prowadzić drogę do bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości.

Nowe inicjatywy Grupy Midea dotyczące ESG:

– Midea obecnie posiada pięć zakładów należących do sieci „Global Lighthouse” i 28 zakładów ze statutem zielonej fabryki na poziomie krajowym.

– Grupa zapewnia 190 tys. swoich pracowników wielokanałowy system rozwoju talentów oraz umożliwia regularne aktywności związane z wymianą międzykulturową.

– Firma ogłosiła plany zainwestowania 140 milionów renminbi w rozwój edukacyjny lokalnych społeczności.

– Kierując się odpowiedzialnością obywatelską w skali globalnej, Grupa Midea zamierza wspierać cele ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju (SDGs) i dołączyła do programu ONZ Global Compact. Ponadto oddział Midea Building Technology dołączył do inicjatywy SBTi (Science-based Carbon Targets Initiative).

Grupa Midea została umieszczona na liście „Najlepszych pracodawców dla kobiet na świecie” w 2023 roku, co stanowi uznane zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój.

Niniejsze zawiadomienie jest obowiązujące w wersji oryginalnej w języku źródłowym. Tłumaczenie ma charakter wyłącznie informacyjny i służy jedynie do ułatwienia zrozumienia treści oryginalnego tekstu. W przypadku wątpliwości, decydujący jest tekst oryginalny.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ