Liderzy Jakości OTOMOTO wyłonieni – platforma nagradza za najwyższą jakość na rynku motoryzacyjnym
Gospodarka / Biznes

Liderzy Jakości OTOMOTO wyłonieni – platforma nagradza za najwyższą jakość na rynku motoryzacyjnym

W ostatni czwartek, 29 lutego, odbyła się Gala Liderów Jakości OTOMOTO w Łodzi. Podczas tego wydarzenia świętowano najlepsze praktyki na rynku motoryzacyjnym oraz 20-lecie istnienia OTOMOTO, wiodącej platformy motoryzacyjnej w Polsce. Uczestniczyli w niej partnerzy biznesowi, eksperci motoryzacyjni oraz przedstawiciele świata automotive.

OTOMOTO od lat promuje jakość i transparentność na rynku samochodowym, dążąc do zmniejszenia asymetrii wiedzy pomiędzy sprzedającymi a kupującymi. Gala była kulminacją Konkursu Liderów Jakości OTOMOTO, w którym oceniano ogłoszenia pod względem jakości, unikatowości i oryginalności. Laureaci, którzy promują najlepsze praktyki i wyznaczają trendy, otrzymali statuetkę “Tytani OTOMOTO” oraz kampanię billboardową. Ponadto 9 ogłoszeń w każdej kategorii zostało wyróżnionych i otrzymało vouchery do sklepów z elektroniką. Nagrodę Grand Prix zdobyła firma Auto Centrum Lis, działająca od 25 lat, a autorzy najlepszego ogłoszenia zostali zaproszeni do udziału w cyklu “Prawdziwe historie OTOMOTO”.

„Często wspominamy, że 20 lat temu przenieśliśmy handel samochodami z giełd do internetu, ale nie mam wątpliwości, że od roku 2004 wydarzyło się znacznie więcej. Od dwóch dekad aktywnie angażujemy się w budowanie rynku motoryzacyjnego w Polsce, wspierając idee transparentności i wyrównywania asymetrii wiedzy między kupującymi a sprzedającymi pojazdy i części. W konkursie „Liderów Jakości OTOMOTO” najlepszymi okazali się ci, którzy tworzą najlepsze praktyki na rynku motoryzacyjnym i którzy rozumieją, że w centrum jest dziś zawsze klient” – mówi Agnieszka Czajka, General Manager OTOMOTO.

Ogłoszenia zostały podzielone na 5 kategorii: auta osobowe, auta dostawcze, auta elektryczne, maszyny ciężkie, motocykle oraz części motoryzacyjne. Do jury konkursu zaproszono ekspertów z polskiego rynku motoryzacyjnego, w tym Jakuba Farysia – prezesa Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, Macieja Mazura – prezesa Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych oraz prezydenta AVERE, Tomasza Bębna – prezesa Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych, Annę Biekionis – Country Manager DKV Mobility oraz Michała Roszkowskiego – Senior Partnera i współzałożyciela największej polskiej agencji badawczej Minds & Roses.

Podczas Gali Liderów Jakości OTOMOTO wzięło udział 300 gości, w tym 100 biznesowych partnerów platformy – firm nominowanych w Konkursie Liderów Jakości, do którego wpłynęło ponad 1600 zgłoszeń. Wśród uczestników znaleźli się także wiceprezydent miasta Łodzi, Adam Wieczorek, oraz wiodący eksperci rynku motoryzacyjnego w Polsce, a także przedstawiciele OEM i innych firm związanych z rynkiem automotive w Polsce.

Pełna lista nagrodzonych w Konkursie Liderów Jakości OTOMOTO:

Grand Prix – Auto Centrum Lis

Nagrody główne:

 • kategoria “Auta osobowe i dostawcze” – Grupa Cichy-Zasada Volkswagen Poznań-Przeźmierowo
 • kategoria “Motocykle” – BMW Inchcape Motor Polska – Wrocław
 • kategoria “Części” – ŁadneFelgi.pl
 • kategoria “Maszyny ciężkie” – Korbanek Sp. z o.o.
 • kategoria “Auta elektryczne” – Berdychowski Autoryzowany Dealer Volkswagen

Wyróżnienia:

Kategoria “Auta osobowe i dostawcze”:

 • Opel Fijałkowski
 • Audi Kraków Zakopiańska
 • Autoryzowany Dealer Audi Audi Centrum Gliwice | LELLEK
 • Renault Dyszkiewicz
 • G&G Auto Rzeszów
 • AACAR Gdańsk
 • Mercedes-Benz Duda-Cars – Poznań
 • Auto Komis Danek&Syn
 • Poleasingowe.pl sp. z o. o.

Kategoria “Motocykle”:

Dostawcy części do motocykli:

Firmy specjalizujące się w sprzedaży i serwisowaniu maszyn ciężkich:

Elektryczne pojazdy EURO-MASZ i Maszyny Budowlane, TOMAR Maszyny Budowlane, BEST-TRUCK Sylwester Kowalczyk, AGRO-SZCZUKA EŁK, sptrans.pl, Centrum Naczep Poltrailers Zbigniew Grzelka, Stokota Sp. z o.o., KM RENT, Bus Factory

Spis dostawców samochodów z różnych marek w Polsce. Źródło informacji: OTOMOTO


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ