PAP przekazał na rzecz WOŚP trzy wyjątkowe fotografie do licytacji
Kultura

PAP przekazał na rzecz WOŚP trzy wyjątkowe fotografie do licytacji

Wsparcie dla WOŚP to dla nas priorytet, dlatego uruchamiamy aukcję zdjęć wykonanych przez fotoreporterów PAP. Znajdziecie tam emocjonujące ujęcia naszych sportowych mistrzów, unikalne archiwalne zdjęcie z okresu odbudowy Warszawy oraz wiele innych niezwykłych fotografii – poinformował Marek Błoński, pełniący obowiązki redaktora naczelnego PAP.

Na lipiec 1948 datowana jest pierwsza fotografia zrobiona w Warszawie, ukazująca młodą komunistkę z Danii w trakcie prac porządkowych na ulicach Marszałkowskiej i Zielnej, między ulicami Królewską i Świętokrzyską.

Oto link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/zdjecie-1948r-junacza-z-danii-odgruzowywanie-ul-marszalkowskiej-i-zielnej-15074759599

Na drugim obrazku Bartosz Kurek i Aleksander Śliwka, zawodnicy reprezentacji Polski, radośnie świętują zwycięstwo po meczu o pierwsze miejsce w turnieju finałowym Ligi Narodów siatkarzy z USA, który odbył się w lipcu ubiegłego roku w Gdańsku.

Oto link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/zdjecie-siatkarze-reprezentacji-pl-kurek-i-sliwka-ciesza-sie-ze-zwyciestwa-15074151224

Podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata w Budapeszcie, polskie lekkoatletki Pia Skrzyszowska, Kryscina Cimanouska, Magdalena Stefanowicz i Ewa Swoboda z radością świętowały awans do finału sztafet 4 x 100 m. Ich piąte miejsce na mistrzostwach świata jest najlepszym wynikiem polskiej sztafety 4 x 100 m w historii.

Możesz znaleźć aukcję tutaj: https://allegro.pl/oferta/zdjecie-polki-ciesza-sie-z-awansu-do-finalu-sztafet-4×100-m-15074738892 

WOŚP/PAP - grafika

Marek Błoński, pełniący obowiązki redaktora naczelnego PAP, podkreślił, że w relacjach agencji stara się oddać energię, jaka towarzyszy Finałowi WOŚP. Jednocześnie z dumą włączają się w to wydarzenie, uruchamiając aukcję znakomitych zdjęć wykonanych przez fotoreporterów PAP. Wybrali dwie nasycone emocjami fotografie sportowych mistrzów oraz unikalne archiwalne zdjęcie z okresu odbudowy Warszawy.


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ