Nowa jakość obsługi klientów w Banku Pekao S.A. – otwarcie ultranowoczesnej placówki w Katowicach
Gospodarka / Biznes

Nowa jakość obsługi klientów w Banku Pekao S.A. – otwarcie ultranowoczesnej placówki w Katowicach

Prowadzony przez Bank Pekao S.A. projekt Multi-Branch to nowatorska inicjatywa obejmująca uruchomienie jednej placówki, w której zlokalizowane będą jednostki obsługujące klientów biznesowych i detalicznych, a także zespoły wsparcia. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w grudniu tego roku w Katowicach.

Bank Pekao S.A. niedługo otworzy swoją nową siedzibę w Katowicach, przy ulicy Żelaznej 2, w ramach projektu Multi-Branch. Kompleks biurowy Face2Face Business Campus będzie miejscem, w którym eksperci z różnych jednostek Banku będą zajmować się swoimi codziennymi obowiązkami.

„Ten projekt to nie tylko otwarcie nowej placówki – to także nowe możliwości dla pracowników i klientów – mówił Leszek Skiba, prezes zarządu Banku Pekao S.A. – Każdy z nich będzie miał ten sam, najwyższy, komfort i warunki pracy, jak w warszawskiej centrali” – zapewnia.

Katowice zostaną wkrótce wzbogacone o nowoczesną placówkę bankowości korporacyjnej. Przygotowania do jej otwarcia trwają w najlepsze, a budynek zostanie zlokalizowany na parterze. Klienci będą mogli cieszyć się zaawansowanymi usługami, a przestrzeń będzie urządzona zgodnie ze standardem banku.

Face2Face Business Campus, dawne tereny huty „Baildon”, to zaawansowana technologicznie inwestycja miejska, która wyróżnia się doskonałą lokalizacją i świetnymi połączeniami z centrum miasta. W pobliżu znajdziesz przystanki autobusowe i tramwajowe, a także wynajem rowerów miejskich. Co więcej, inwestycja została nagrodzona certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent, co oznacza, że wdrożone rozwiązania są przyjazne dla człowieka i środowiska naturalnego.

Multi-Branch, czyli nowa siedziba centrali banku, przy ul. Żubra 1 w Warszawie, została zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdego pracownika i spełnia najwyższe standardy jakości w aranżacji powierzchni i wyposażeniu. Projekt ten to odpowiedź na oczekiwania klientów i pracowników. Umiejscowienie wszystkich placówek w jednej przestrzeni ma zwiększyć dostępność usług, a także stworzyć lepsze warunki pracy.

Bank Pekao planuje w ramach projektu Multi-Branch otworzyć nowoczesne placówki w pięciu miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Łodzi. Ponadto, bank rozważa możliwość poszerzenia sieci ośrodków również do innych miast.

„Budynki, w których zostaną ulokowane jednostki pozwolą dostarczyć najlepszej jakości usługi oraz zbudować trwałe relacje z klientami każdego sektora bankowości. Jestem pewien, że nowoczesna, proekologiczna i przyjazna przestrzeń poprawi komfort pracy, jak również będzie motywacją do dalszego rozwoju” – podsumowuje Leszek Skiba.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ