Nowe możliwości obsługi klientów w Banku Pekao w Gdańsku Oliwie – Multi-Branch
Gospodarka / Biznes

Nowe możliwości obsługi klientów w Banku Pekao w Gdańsku Oliwie – Multi-Branch

Tworząc projekt Multi-Branch, Bank Pekao S.A. wprowadził nowy standard pracy, dając możliwość kompleksowej obsługi klientów w jednym miejscu, w którym zgrupowano wszystkie segmenty biznesowe banku oraz jednostki wsparcia. 12 października 2023 r. zainaugurowano otwarcie czwartego, po Łodzi, Lublinie i Krakowie, regionalnego oddziału w prestiżowej lokalizacji Olivia Business Centre w Gdańsku Oliwie.

Świetną okazją do spotkania z przedstawicielami banku jest otwarcie czwartego oddziału w Gdańsku Oliwie, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Bank Pekao S.A. zaprasza wszystkich do skorzystania z możliwości, jakie daje Multi-Branch.

Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Banku Pekao S.A., zauważa, że dzięki rozwojowi możliwe jest udostępnienie pracownikom nowego miejsca, w którym mogą spotykać się z klientami. Z jej słów wynika, że bank ma wielki potencjał do wspierania polskiej przedsiębiorczości i wykraczania poza dotychczasowe sektory biznesu.

Bank Pekao będzie mieć swoją siedzibę w Olivia Star – 34-piętrowym, centralnym budynku w Gdańsku Oliwie, zlokalizowanym przy Al. Grunwaldzkiej 472E. Na parterze zostanie zorganizowany dział obsługi klienta, a czwarte piętro oraz część 25. piętra będą przeznaczone dla klientów private banking. Co więcej, Olivia Business Centre, do którego należy Olivia Star, został wyróżniony certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent, co oznacza, że wdrożone rozwiązania w budynku są przyjazne dla ludzi i środowiska.

Pekao Tower jest przykładem jak wiele można osiągnąć dzięki doskonałej jakości wykończenia i ergonomicznemu wyposażeniu. Jego założenia wykorzystano w projekcie Multi-Branch, zapewniając wyjątkowe warunki pracy i bezpieczeństwo dla pracowników. Dzięki temu budynek jest wymarzonym miejscem do pracy i tworzenia wyjątkowych projektów.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ