Udane e-marketingowe inwestycje MŚP w Gdańsku i Pomorzu – darmowe szkolenia z Akademii e-marketingu
Gospodarka / Biznes

Udane e-marketingowe inwestycje MŚP w Gdańsku i Pomorzu – darmowe szkolenia z Akademii e-marketingu

Uczestnicy 11 edycji Akademii e-marketingu dla przedsiębiorców z sektora MŚP mogą wzbogacić swoją wiedzę z zakresu cyfrowego marketingu już w październiku. Bezpłatne spotkania odbędą się w Gdańsku, a przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak tworzyć skuteczne strony internetowe, jak wykorzystywać efektywne narzędzia promocyjne czy jak zoptymalizować działania SEO.

Gdańsk będzie miejscem kolejnego dla Akademii e-marketingu, które obiecuje duże zainteresowanie. Warsztaty poprowadzą specjaliści z WeNet Group, a gościem specjalnym będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, a także przedsiębiorca, który wkroczył ze swoim biznesem w świat online. Robert podzieli się swoim doświadczeniem w marketingu internetowym i promocji projektów takich jak jego klub sportowy RK Athletics, Fundację Roberta Korzeniowskiego oraz „Walking Lovers” – inicjatywę mającą na celu propagowanie zdrowego stylu życia. Uczestnicy mogą liczyć na praktyczną wiedzę, doradztwo oraz konsultacje od doświadczonych ekspertów WeNet Group.

„W poprzednich edycjach Akademii e-marketingu udział wzięło w sumie kilka tysięcy przedsiębiorców. Cieszymy się na kolejne spotkania z właścicielami polskich firm. Chętnie przekażemy im swoją wiedzę oraz pomożemy zaplanować strategię rozwoju biznesu w Internecie. Organizowane przez nas szkolenie to nie tylko wspaniała okazja do zdobycia wiedzy, ale też do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz rozmów i konsultacji ze specjalistami” – zdradza Anna Pszczółkowska, koordynatorka Akademii e-marketingu.

Jeśli szukasz skutecznych sposobów, aby zwiększyć swoje e-marketingowe umiejętności, 25 października 2023 roku w Europejskim Centrum Solidarności przy placu Solidarności 1 w Gdańsku będzie idealnym miejscem. Firma WeNet Group, która jest organizatorem Akademii e-marketingu, zorganizuje szkolenie, które poprowadzą doświadczeni eksperci. Szkolenie będzie dotyczyć marketingu online, a uczestnicy będą mieli okazję uzyskać bezpłatne wsparcie i porady.

„Dzisiaj każda firma, która chce zdobywać klientów, powinna być obecna w internecie. Ważne jest nie tylko posiadanie firmowej strony WWW, ale też jej pozycjonowanie, aby mogła być jak najlepiej widoczna w wyszukiwarce. Dobrze zaplanowany e-marketing daje liczne możliwości, a odpowiednio wdrożone działania pomagają zwiększać sprzedaż” – mówi Grzegorz Kordas, jeden z prelegentów Akademii e-marketingu, praktyk SEO, od kilkunastu lat skutecznie zarządzający budżetami reklamowymi małych i średnich firm.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję spotkać się z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w przystępny i interesujący sposób. Przedsiębiorcy z sektora MŚP otrzymają kompleksowe wytyczne dotyczące budowy i rozwoju swojej firmy w internecie, w tym tworzenia witryny internetowej, działań z zakresu SEO i sprzedaży online oraz strategii działań w mediach społecznościowych i monitorowania efektywności.

„Chcemy pomóc małym i średnim przedsiębiorcom przyswoić praktyczną wiedzę z zakresu e-marketingu. Program szkolenia dostosowaliśmy do potrzeb MŚP na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia z wcześniejszych edycji, a także rozmów z przedsiębiorcami. Jako Partner Google oraz Microsoft Advertising Program Partner mamy dostęp do najnowszych rozwiązań i zdobyczy technologii i tą wiedzą zamierzamy się podzielić” – podsumowuje Mariusz Dawidziuk, trener Akademii e-marketingu, ekspert Google Ads, Google Analytics, Bing Ads.

Nasza następna prezentacja będzie dotyczyła zmian w przepisach prawa, które wprowadza dyrektywa Omnibus. Specjaliści wyjaśnią, jakie nowe obowiązki niesie ze sobą ta dyrektywa dla e-sprzedawców.

Ponadto omówimy aktualne wyzwania, z jakimi muszą się zmierzyć e-sprzedawcy. Specjaliści opowiedzą również o nowych przepisach dotyczących sprzedaży online, zawartych w dyrektywie Omnibus.

W naszej kolejnej prezentacji skupimy się na trudnościach, jakie stawia przed e-sprzedawcami dyrektywa Omnibus. Specjaliści wyjaśnią, jakie nowe wymagania nakłada ta dyrektywa i jak sobie z nimi radzić.

W październiku ruszyła jesień Akademii e-marketingu skupiona wokół Lublina. Kolejne miasta, które udało się odwiedzić to Katowice, Warszawa, Gdańsk, Poznań i Wrocław. Jak dotąd jesienne szkolenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – wzięło w nich udział już ponad 1500 przedstawicieli małych i średnich firm.

Jeśli chcesz uczestniczyć w 11 edycji Akademii e-marketingu, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie https://www.akademiaemarketingu.pl/. Udział w Akademii jest całkowicie darmowy.

Organizatorem i partnerem merytorycznym 11 edycji Akademii e-marketingu jest firma WeNet Group, która współpracuje z wieloma strategicznymi partnerami, takimi jak: Krajowa Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Dolnośląska Izba Gospodarcza we Wrocławiu, Klub Integracji Europejskiej, Pracodawcy Ziemi Lubelskiej, Lubelski Klub Biznesu, Związek Podlaski Klub Biznesu i Liga Biznesu.

Weź udział w 11 edycji Akademii e-marketingu. To wyjątkowe wydarzenie jest szansą dla każdego, kto pragnie nauczyć się nowych technik i rozwinąć swoje kompetencje z zakresu marketingu internetowego. Formularz rejestracji znajdziesz na stronie https://www.akademiaemarketingu.pl/. Udział w Akademii jest całkowicie bezpłatny.

Akademia e-marketingu, której organizatorem jest firma WeNet Group, zyskała wsparcie wielu strategicznych partnerów, w tym Krajowej Izby Gospodarczej, Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Dolnośląskiej Izby Gospodarczej we Wrocławiu, Klubu Integracji Europejskiej, Pracodawców Ziemi Lubelskiej, Lubelskiego Klubu Biznesu, Związku Podlaskiego Klubu Biznesu i Ligi Biznesu.

Zgłoś swój udział w 11 edycji Akademii e-marketingu. To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją do poznania nowych technik i rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie marketingu internetowego. Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie https://www.akademiaemarketingu.pl/. Udział w Akademii jest całkowicie bezpłatny.

Partnerami 11 edycji Akademii e-Marketingu WeNet są: My Company Polska, Strefa Biznesu, Trojmiasto.pl, SlaskiBiznes.pl, Business Hub, Gazeta MŚP, Przedsiębiorcy.eu i Panorama Lubelska.

WeNet, Twoje rozwiązanie dla biznesu!

WeNet to innowacyjna firma świadcząca usługi doradztwa internetowego. Nasz zespół składa się z ponad 1000 ekspertów, którzy zapewniają skuteczne wsparcie dla małych i średnich firm. Oferujemy całą gamę usług, od tworzenia stron internetowych i ich pozycjonowania, po projektowanie e-sklepów, hosting oraz prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych. Nasze usługi są dostępne w całym kraju, a biura znajdują się w 19 lokalizacjach. Nasze usługi zostały już wybrane przez 50 000 firm, gwarantujemy więc profesjonalizm, wydajność i wsparcie.

WeNet – skuteczne rozwiązania dla Twojego biznesu!


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ