E-marketingowa jesień w Katowicach: bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców
Gospodarka / Biznes

E-marketingowa jesień w Katowicach: bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Wyjątkową okazją do poznania strategii i narzędzi rozwoju biznesu w internecie będzie 11 edycja Akademii e-marketingu. Szkolenia skierowane są do właścicieli małych i średnich firm i odbędą się 11 października 2023 roku w Muzeum Śląskim przy placu Dobrowolskiego 1 w Katowicach. Uczestnicy spotkań z ekspertami zdobędą praktyczną wiedzę na temat tworzenia stron WWW, prowadzenia działań SEO czy wykorzystania narzędzi promocyjnych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, Robert Korzeniowski – ambasador WeNet.

Akademia e-marketingu w Katowicach cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy spodziewają się wielu uczestników. Warsztaty poprowadzą doświadczeni doradcy internetowi z firmy WeNet Group. Specjalnym gościem i prelegentem wydarzenia będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, przedsiębiorca i ambasador WeNet. Robert opowie o swoich doświadczeniach w promowaniu swoich projektów online, takich jak RK Athletics, Fundacja Roberta Korzeniowskiego czy inicjatywa „Walking Lovers”. Eksperci od marketingu internetowego chętnie dzielą się przydatną, praktyczną wiedzą, jak również służą doradztwem i konsultacjami.

„W poprzednich edycjach Akademii e-marketingu udział wzięło w sumie kilka tysięcy przedsiębiorców. Cieszymy się na kolejne spotkania z właścicielami polskich firm. Chętnie przekażemy im swoją wiedzę oraz pomożemy zaplanować strategię rozwoju biznesu w internecie. Organizowane przez nas szkolenie to nie tylko wspaniała okazja do zdobycia wiedzy, ale też do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz rozmów i konsultacji ze specjalistami” – zdradza Anna Pszczółkowska, koordynatorka Akademii e-marketingu.

W dniu 11 października 2023 roku w Muzeum Śląskim przy placu Dobrowolskiego 1 przedsiębiorcy z sektora MŚP będą mieli możliwość skorzystania z szkolenia dotyczącego marketingu internetowego. Uczestnicy spotkania zostaną wyposażeni w niezbędne wiedzę, a także będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów.

„Dzisiaj każda firma, która chce zdobywać klientów, powinna być obecna w internecie. Ważne jest nie tylko posiadanie firmowej strony WWW, ale też jej pozycjonowanie, aby mogła być jak najlepiej widoczna w wyszukiwarce. Dobrze zaplanowany e-marketing daje liczne możliwości, a odpowiednio wdrożone działania pomagają zwiększać sprzedaż” – mówi Grzegorz Kordas, jeden z prelegentów Akademii e-marketingu, praktyk SEO, od kilkunastu lat skutecznie zarządzający budżetami reklamowymi małych i średnich firm.

Akademia e-marketingu oferuje spotkania z ekspertami, którzy mogą przekazać pełną wiedzę na temat tworzenia i rozwijania biznesu w internecie. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się tworzenia i zarządzania stroną firmową, optymalizacji SEO, inwestowaniu w reklamy Google Ads oraz strategii marketingowych w social mediach i analizowania wyników ich działań. Otrzymają również poradnik, w którym zawarte będą wszystkie te informacje.

„Chcemy pomóc małym i średnim przedsiębiorcom przyswoić praktyczną wiedzę z zakresu e-marketingu. Program szkolenia dostosowaliśmy do potrzeb MŚP na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia z wcześniejszych edycji, a także rozmów z przedsiębiorcami. Jako partner Google oraz Microsoft Advertising Program Partner mamy dostęp do najnowszych rozwiązań i zdobyczy technologii i tą wiedzą zamierzamy się podzielić” – podsumowuje Mariusz Dawidziuk, trener Akademii e-marketingu, ekspert Google Ads, Google Analytics, Bing Ads.

Specjaliści wspomną również o najnowszych kwestiach prawnych i zmianach w przepisach. Oprócz tego przybliżą szczegóły dyrektywy Omnibus, która niesie za sobą wiele nowych wymagań dla e-sprzedawców.

Omówią również aktualne trendy w branży oraz nowe rozwiązania technologiczne, które zapewniają lepszą jakość usług i wygodę dla klientów.

Eksperci opowiedzą także o najnowszych trendach w branży i technologicznych usprawnieniach, które oferują lepsze doświadczenie zakupowe i wygodę dla klientów. Przybliżą także zasady dyrektywy Omnibus, która wprowadziła nowe obowiązki dla e-sprzedawców.

Tegoroczna edycja Akademii e-marketingu rozpoczęła się we wrześniu w Lublinie i zgromadziła już ponad 1 500 właścicieli małych i średnich biznesów. W kolejnych miesiącach szkolenia odbyły się w Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z e-marketingiem, to wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie https://www.akademiaemarketingu.pl/ i wziąć udział w 11 edycji Akademii e-marketingu!

11 edycja Akademii e-marketingu jest organizowana przez firmę WeNet Group, wspieraną przez partnerów strategicznych takich jak: Krajowa Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Dolnośląska Izba Gospodarcza we Wrocławiu, Klub Integracji Europejskiej, Pracodawcy Ziemi Lubelskiej, Lubelski Klub Biznesu, Związek Podlaski Klub Biznesu i Liga Biznesu.

Uczestnictwo w Akademii e-marketingu jest nie tylko bezpłatne, ale także wyjątkowo proste – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://www.akademiaemarketingu.pl/, aby rozpocząć swoją przygodę z e-marketingiem.

WeNet Group i jego partnerzy strategiczni zapraszają do udziału w 11 edycji Akademii e-marketingu i dołączenia do grona wybranych osób!

Akademia e-marketingu jest wyjątkową okazją do nauki – wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie https://www.akademiaemarketingu.pl/ i rozpocznij swoją przygodę z e-marketingiem, a wsparcie zapewnią Ci organizatorzy oraz partnerem merytoryczny wydarzenia – firma WeNet Group.

11 edycja Akademii e-marketingu jest wspierana przez partnerów strategicznych: Krajowa Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Dolnośląska Izba Gospodarcza we Wrocławiu, Klub Integracji Europejskiej, Pracodawcy Ziemi Lubelskiej, Lubelski Klub Biznesu, Związek Podlaski Klub Biznesu i Liga Biznesu.

Weź udział w 11 edycji Akademii e-marketingu i zdobądź umiejętności, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu w branży e-marketingowej! Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://www.akademiaemarketingu.pl/, aby rozpocząć swoją przygodę z e-marketingiem.

11 edycję Akademii e-Marketingu WeNet wspierają medialnie: My Company Polska, Strefa Biznesu, Trojmiasto.pl, SlaskiBiznes.pl, Business Hub, Gazeta MŚP, Przedsiębiorcy.eu i Panorama Lubelska.

WeNet to rozwiązania internetowe dla Twojego biznesu. Nasz zespół składa się z ponad 1000 ekspertów z całej Polski, zapewniając skuteczne rozwiązania dla mikro, małych i średnich firm. Oferujemy usługi z zakresu tworzenia i pozycjonowania stron internetowych, kampanii reklamowych, marketingu lokalnego online, e-sklepu oraz hostingu. Już 50 000 przedsiębiorstw w całym kraju skorzystało z naszych usług. Jesteśmy obecni w 19 lokalizacjach w całej Polsce.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ