Innowacje w energii słonecznej: YuanTech Solar na Intersolar Europe 2023
Gospodarka / Biznes

Innowacje w energii słonecznej: YuanTech Solar na Intersolar Europe 2023

Konkurencyjność, zmiany regulacyjne i wymagania ESG wymuszają na bankowości zwiększenie efektywności działań, co wiąże się nie tylko z redukcją kosztów, ale także wprowadzeniem sztucznej inteligencji w kontaktach z klientami. Według Honoraty Byczyńskiej, członkini zarządu Millennium Goodie i dyrektorki w Banku Millennium, biorącej udział w Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie, przede wszystkim istotne jest dokładne zidentyfikowanie potrzeb klienta.

YuanTech Solar, najnowszy gracz na rynku systemów fotowoltaicznych, zaprezentuje na targach Intersolar Europe 2023 swoją kompleksową linię modułów TOPCon oraz innowacyjny, przenośny system zasilania energią słoneczną dla gospodarstw domowych – YuanHome Solar Kit. Impreza odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca br. Firma spodziewa się wielu odwiedzających ze strony lokalnych dystrybutorów, instalatorów i użytkowników końcowych na swoim stoisku (stoisko nr C4.360).

Intersolar Europe to najważniejsze na świecie spotkanie profesjonalistów z branży energii słonecznej, a dla YuanTech Solar to pierwsza okazja do prezentacji swoich technologii na europejskiej wystawie. Firma prężnie działa także na innych rynkach, czego dowodem jest udział i sukces w SNEC – globalnej wystawie fotowoltaiki (PV).

Podczas wydarzenia YuanTech Solar zaprezentuje swoje najnowsze dzieło – moduły TOPCon o mocy od 435W do 575W, stworzone, aby spełniać wymagania różnorodnych zastosowań, w tym w systemach domowych, komercyjnych i przemysłowych pokryciach dachowych oraz w większych elektrowniach słonecznych. YuanTech Solar zaprezentuje również swój najnowszy produkt – YuanHome Solar Kit, w skład którego wchodzą wydajne moduły słoneczne TOPCon 435W, mikroinwertery, przewody AC, wsporniki i inny potrzebny sprzęt. Ten innowacyjny zestaw pozwoli użytkownikom na łatwe i bezpieczne wykorzystanie energii słonecznej, co zwiększy dostępność produktów fotowoltaicznych w domach.

YuanTech Solar zauważa, że od momentu przejścia na masową produkcję w IV kwartale 2022 r., odnotowuje stabilny wzrost zamówień. Dyrektor generalny Xie Jian podkreśla, że Europa jest ugruntowanym rynkiem zbytu paneli fotowoltaicznych, a firma jest zaangażowana w dostarczanie produktów i rozwiązań dostosowanych do różnych scenariuszy zastosowań. W ramach tego zaangażowania firma wyeksportowała moduły o łącznej mocy dziesiątek megawatów do Niemiec, Belgii, Włoch, Szwajcarii i Rumunii, a także chce rozszerzyć swoją działalność na inne rynki regionu. YuanTech oferuje kompleksową obsługę i wydajne usługi, aby zaspokoić potrzeby wciąż rosnącej grupy partnerów.

YuanTech Solar to firma zajmująca się badaniami, produkcją, sprzedażą oraz serwisem produktów fotowoltaicznych TOPCon. Jako nowa spółka, powstała w 2022 roku, planuje ona zainwestować 1,5 miliarda juanów (ok. 224 milionów USD) w budowę 5 GW fabryki modułów fotowoltaicznych w Chuzhou w prowincji Anhui. Docelowo YuanTech Solar stanie się liderem na światowym rynku w dostarczaniu ekologicznych źródeł energii, których wykorzystanie przyczyni się do zmniejszenia emisji oraz wzrostu wydajności, wszystko to dzięki nowatorskim technologiom oraz skupieniu się na potrzebach rynku.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ