Arche Dwór Uphagena – Czempionem Biznesowego Hotelarstwa w Polsce w 2022 roku!
Gospodarka / Biznes

Arche Dwór Uphagena – Czempionem Biznesowego Hotelarstwa w Polsce w 2022 roku!

Arche Dwór Uphagena, który czaruje swoim malowniczym położeniem na Dolnym Mieście w Gdańsku, został wyróżniony prestiżową nagrodą MP Power Award 2022 w kategorii „Najlepszy hotel biznesowy w Polsce”. Ten wyjątkowy wyróżnienie został przyznany po wnikliwej analizie przez ekspertów z branży MICE.

„Arche Dwór Uphagena to nie tylko piękny zabytek z XVII wieku, ale również doskonałe miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i wydarzeń. Obiekt przeszedł kompleksową modernizację, zachowując przy tym swoje unikalne cechy historyczne. Klimatyczne wnętrza, wysokiej jakości infrastruktura konferencyjna oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że Dwór Uphagena jest preferowanym miejscem przez organizatorów eventów z całej Polski” – mówi Artur Trukawiński, dyrektor hotelu Arche Dwór Uphagena Gdańsk

Arche Dwór Uphagena oferuje unikalne doświadczenia dla gości, dzięki swej malowniczej lokalizacji na Dolnym Mieście w Gdańsku oraz wyjątkowej historii. Został on dostrzeżony przez kapitułę konkursową Meeting Planner Power Awards 2021, która postanowił

„Nagroda MP Power Award 2022 jest dowodem uznania dla zaangażowania i wysiłku włożonego przez zespół pracowników naszego obiektu w doskonalenie swoich usług. To również potwierdzenie, że obiekt jest liderem na rynku konferencyjno-biznesowym oferującym wyjątkowe możliwości dla biznesu oraz niezapomniane doświadczenia dla gości konferencyjnych” – mówi Agnieszka Korniluk, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Przyznanie Arche Dworowi Uphagena Nagrody MP Power Award 2022 jest wyrazem szacunku, jaki Gdańsk otrzymuje jako ważny ośrodek konferencyjny w Polsce. Wyjątkowe wyróżnienie to nie tylko wspaniałe osiągnięcie dla samego hotelu, ale także dla gdańskiego rynku MICE.

Konkurs Meeting Planner Power Awards to platforma mająca na celu docenienie najlepszych wydarzeń i projektów związanych z event marketingiem, umożliwiając wyłonienie miejsc o największym potencjale eventowym, które wyróżniają się jakością współpracy z organizatorami wydarzeń, jak również wyłonienie liderów i ekspertów z branży.

Jury, oceniając finalistów i zwycięzców, brało pod uwagę m.in. zgodność obiektów z aktualnymi potrzebami rynku, jakość usług sprzedażowych, środki zaradcze znane jako standardowe oraz rozwiązania przeznaczone dla branży spotkań. Aby pomóc jurorom w wyborze zwycięskiego obiektu, firma Z–Factor (partner MP Power Awards) przeprowadziła audyt. W jego ramach analizowano m.in. proces sprzedaży oraz dostępność obiektu według standardów organizatorów wydarzeń.

„Obiekt powstał w miejscu o nietypowej przeszłości. Historia sięga 1800r. kiedy to gdańska rodzina Uphagenów postanowiła przenieść się na przedmieścia i wybudować letnią rezydencję na Dolnym Mieście. Ród Uphagenów mieszkał w dworze aż do roku 1852, następnie wdowa po Johanie Uphagenie, Maria Wilhelmina, sprzedała budynek kupcowi J. G. Kuhnowi z przeznaczeniem na szpital. Wraz z rosnącymi potrzebami szpital stopniowo rozbudowywano o kolejne części. Budynek pełnił swoje funkcje szpitalne do 2004 roku” – mówi Ewelina Szutta, z-ca dyrektora sprzedaży i marketingu.

Grupa Arche to przedsiębiorstwo powstałe w efekcie działalności deweloperskiej. Od 1991 roku firma specjalizuje się w usługach deweloperki, a od kilku lat posiada własną sieć hoteli, które nazwane są kolekcją. Kolekcja Arche to zarówno obiekty historyczne, jak i miejskie. Ponadto Arche skupia się na rekonstrukcji, odbudowie i zabezpieczeniu zabytków.

Oprócz deweloperki, Arche świadczy również usługi z zakresu hotelarstwa. Kolekcja Arche to zbiór obiektów, które są jednocześnie historyczne i miejskie. Przedsiębiorstwo skoncentrowane jest na odnowie, przywracaniu i zapobieganiu zniszczeniom zabytków.

Nasza kolekcja Arche obejmuje wiele zabytkowych obiektów, w tym Pałac i Folwark Łochów, Zamek Janów Podlaski, Cukrownię Żnin, Hotel Tobaco w Łodzi, Arche Hotel Częstochowa, Hotel Puławska Residence oraz Arche Hotel w Siedlcach.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ