Debiut akcji ROBS GROUP LOGISTIC S.A. na rynku NewConnect – sukces inwestycyjny!
Gospodarka / Biznes

Debiut akcji ROBS GROUP LOGISTIC S.A. na rynku NewConnect – sukces inwestycyjny!

ROBS GROUP LOGISTIC, spółka z branży magazynowo-logistycznej, zostanie zadebiutowana na NewConnect 28.04.2023 roku. Firma oferuje kompleksowe usługi montażu, demontażu, przebudowy i serwisu regałów wysokiego składowania od ponad 10 lat. W swojej działalności współpracuje z wiodącymi producentami systemów magazynowych takimi jak Jungheinrich, AB Constructor, Stow Group, Bito Lagertechnik, AJ Produkter i Nordiska Lagermontage. Klientami ROBS GROUP LOGISTIC są między innymi Amazon, Scania, H&M, Stena Line, DHL, LIDL, CONTINENTAL, VOLVO, BRING, ASTRA ZENECA, CARLSBERG czy Johnson & Johnson.

Spółka skoncentrowała swoje działania na rynku Skandynawii, dzięki czemu w 2022 roku jej przychody ze sprzedaży towarów i usług osiągnęły poziom 20 milionów złotych – stanowiło to aż 85% sprzedaży całkowitej. Dynamiczny wzrost był spowodowany wysoką koniunkturą w branży magazynowej, która przejawiała się w licznych inwestycjach nowych i odtworzeniowych.

Od marca tego roku działalność firmy przeniesiona została z Tczewa do nowego obiektu zlokalizowanego w Gdańsku przy ulicy Budowlanych. Spółka otrzymała wsparcie w postaci decyzji o pomocy publicznej od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, która wynosi 6 050 000 zł.

ROBS GROUP LOGISTIC S.A. posiada własne magazyny wysokiego składowania o powierzchni 1500 m2 oraz 600 m2 zaplecza produkcyjnego i biurowego. Firma oferuje szeroki zakres usług logistycznych i dywersyfikuje źródła przychodów, a także kompletne regały i akcesoria do regałów – nowe i używane, pozyskiwane z demontaży. Dodatkowo produkowane są akcesoria i elementy regałów, ze wsparciem nowoczesnego parku maszynowego wyposażonego w lasery fiber 4000 IPG, prasę krawędziową CNC i prasy hydrauliczne.

Wejście na GPW – NewConnect, to dla spółki szansa na podniesienie prestiżu poprzez wzrost rozpoznawalności i potwierdzenie wiarygodności w oczach inwestorów i kontrahentów.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ