Revolutionizing Home Solar Power: Zendure’s Balcony Mounted Energy Storage System
Gospodarka / Biznes

Revolutionizing Home Solar Power: Zendure’s Balcony Mounted Energy Storage System

Ponad dwa tysiące kierowców przeszło już bezpośrednią weryfikację w pierwszym Punkcie Obsługi Kierowców Bolt. Aby lepiej służyć swoim kierowcom, Bolt otworzy 27 nowych Punktów w wielu miastach Polski, w tym m.in. w Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu.

15 marca 2023 r. firma Zendure z siedzibą w Dolinie Krzemowej, obejmująca USA, Chiny i Japonię, zaprezentowała SolarFlow, pierwszy system magazynowania energii słonecznej typu plug-and-play przeznaczony do montażu na balkonach. SolarFlow składa się z koncentratora fotowoltaicznego i do 4 akumulatorów, kompatybilnych z powszechnie stosowanymi panelami słonecznymi. Użytkownicy mieszkań i apartamentów mogą magazynować wartościową energię słoneczną w ciągu dnia, a następnie wykorzystywać ją w nocy. Maksymalna pojemność 3 840 Wh wystarcza na zasilanie czteroosobowej rodziny oraz najważniejszych urządzeń domowych.

By umożliwić szeroki dostęp do odnawialnych źródeł energii, rząd niemiecki stworzył program wsparcia dla konsumentów, mający na celu ułatwienie im inwestycji w systemy fotowoltaiczne i inne systemy związane z magazynowaniem energii. Dzięki temu programowi konsumenci mogą zaoszczędzić aż 19 procent kwoty na dostosowanie swoich domów do używania odnawialnych źródeł energii. Program ten wpisuje się w dążenie do zrównoważonego rozwoju, dając ludziom możliwość kontrolowania i obniżania swoich rachunków za energię.

SolarFlow jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Urządzenie ma kolorowy wyświetlacz LCD, który wyświetla napięcie, natężenie i temperaturę. Użytkownik może nim zdalnie sterować za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która pozwala śledzić wydajność systemu i wyświetlać dane dotyczące źródeł energii. Ponadto system SolarFlow jest energooszczędny, ekonomiczny i trwały. Przez dziesięć lat gwarancji producent obejmuje wszystkie uszkodzenia mechaniczne i awarie systemu SolarFlow. Zatem SolarFlow jest idealnym i ekonomicznym rozwiązaniem do magazynowania energii słonecznej na balkonach.

1. Zendure oferuje kompatybilność z dostępnymi na rynku kolektorami słonecznymi i mikrofalownikami balkonowymi.

2. Pojemność magazynowa urządzenia to 960 Wh z jednym akumulatorem i 3 840 Wh z czterema akumulatorami.

3. Urządzenia wyposażone są w mocny koncentrator fotowoltaiczny o mocy 800 W.

4. Łączenie z panelem słonecznym i mikrofalownikiem odbywa się przy użyciu złącza MC4.

5. Podwójne śledzenie punktu maksymalnej mocy (800 W na wejściu/1200 W na wyjściu) zapewnia wysoką wydajność energetyczną.

6. Sterowanie inteligentne AIoT umożliwia kontrolowanie urządzenia przy pomocy aplikacji mobilnej.

7. Firma Zendure jest jednym z najszybciej rozwijających się startupów z sektora technologii energetycznych.

8. Siedzibą Zendure jest jedno z centrów technologicznych Doliny Krzemowej w USA i Wielkiego Obszaru Zatoki w chińskiej Dolinie Krzemowej.

9. Celem spółki jest dostarczenie energii w każdym miejscu i czasie oraz poszerzenie dostępu do najnowszych technologii energetycznych.

10. Zendure oferuje szeroki wybór produktów do przechowywania energii w domu, mobilnych elektrowni i rozwiązań akumulatorowych.

Dołącz do naszej grupy na Facebooku, aby uzyskać dostęp do informacji na temat technologii baterii Semi-Solid State. Możesz również przejrzeć nasze logo, aby dowiedzieć się więcej o naszej misji i przesłance.

Zendure jest wiodącym producentem technologii baterii Semi-Solid State, która zapewnia niezawodność energetyczną w wymagających warunkach. Nasze zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego jest widoczne w naszym charakterystycznym logo.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ