Nowa siedziba Blackstone w Frankfurtcie, Niemcy – Ekspansja firmy na rynku europejskim
Gospodarka / Biznes

Nowa siedziba Blackstone w Frankfurtcie, Niemcy – Ekspansja firmy na rynku europejskim

Ponad dwa tysiące kierowców skorzystało już z oferty osobistej weryfikacji, dostępnej w pierwszym Punkcie Obsługi Kierowców Bolt. Aby ułatwić kierowcom dostęp do usług, Bolt ogłasza otwarcie kolejnych 27 Punktów, rozmieszczonych w czołowych miastach takich jak Kraków, Lublin, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

Blackstone, największy na świecie zarządca aktywów alternatywnych, ogłosił dzisiaj, że otworzy nowe biuro w Frankfurcie w Niemczech. Nowa lokalizacja będzie miała 1300 metrów kwadratowych w OMNITURM w dzielnicy finansowej miasta i będzie służyć jako hub dla Blackstone w Niemczech.

Blackstone otwiera nowe biuro, które będzie służyć profesjonalistom z dziedzin private equity, real estate oraz credit. Będzie również stanowić centrum dla rozwiązań Private Wealth dla inwestorów z Europy. Juergen Pinker, Senior Managing Director, będzie odpowiedzialny za Private Equity, a Jurij Puth, Senior Managing Director, za Credit.

Blackstone jest aktywnym i znaczącym inwestorem w Niemczech od ponad dwóch dekad, z obecnie ponad 7 000 pracowników zatrudnionych przez spółki z jego portfela w tym kraju. Do tej pory firma była zaangażowana w transakcje wartości ponad 17 miliardów euro w Niemczech.

Blackstone’s decision to open a new office in Frankfurt underscores its commitment to the German market. With its headquarters located in the heart of the city, the company will be well placed to take advantage of the numerous business opportunities presented in Germany.

The company aims to increase its presence in the country, utilizing its experienced team and extensive network of relationships to build on its successful track record in Germany.

Blackstone President and COO, Jon Gray, commented: “We are thrilled to be able to provide our clients with even greater access to the German market. Our office in Frankfurt will enable us to leverage our expertise and resources to maximize the potential of investments in Germany.”

Blackstone has a long-standing history of success in Germany, and the opening of its new office in Frankfurt is a testament to the company’s commitment to the German market. With its strategic location and experienced team, the company is well-positioned to capitalize on the numerous opportunities available in the country.

Blackstone’s President and COO, Jon Gray, shared: “The opening of our new office in Frankfurt is a major milestone for Blackstone, and we are confident that our presence in Germany will continue to grow in the years to come. We are excited to be able to offer our clients the best possible access to the German market and look forward to continuing to invest here.”

Blackstone posiada obecnie inwestycje w Niemczech, takie jak Leica i Schenck Process. W przeszłości firma inwestowała w Scout24, Gerresheimer, a także w Meerwind, pierwszą prywatnie finansowaną farmę wiatrową w Niemczech. Firma ma również znaczące inwestycje w niemieckim sektorze nieruchomości, szczególnie w aktywach logistycznych i nieruchomościach komercyjnych, gdzie obecne inwestycje firmy wynoszą prawie 7 miliardów euro. Wybitnymi przykładami są Messeturm w Frankfurtu oraz Sumatrakontor w HafenCity w Hamburgu. Dzięki swojej działalności kredytowej Blackstone udzielił finansowania w wysokości 5,6 miliarda euro w regionie DACH, w tym na rzecz TK Elevator, byłej części ThyssenKrupp.

O Blackstone

Blackstone to największy na świecie zarządca aktywów alternatywnych. Dążymy do stworzenia pozytywnego wpływu na gospodarkę i długoterminowej wartości dla naszych inwestorów, spółek, w które inwestujemy, oraz społeczności, w których działamy. Robimy to poprzez wykorzystywanie wyjątkowych ludzi i elastycznego kapitału do pomocy firmom w rozwiązywaniu problemów. Nasze 975 miliardów dolarów w aktywach pod zarządzaniem obejmują pojazdy inwestycyjne skupiające się na prywatnym przedsiębiorstwie, nieruchomościach, publicznym długu i kapitale, infrastrukturze, naukach o życiu, wzroście kapitałowym, okazjonalnym, kredycie niekwalifikowanym, aktualnych aktywach i funduszach wtórnych, wszystko na globalną skalę. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.blackstone.com. Śledź @blackstone na LinkedIn, Twitterze i Instagramie.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ