Nowy członek kadry zarządzającej DTiQ: Nowy krok w kierunku rozwoju sprzedaży i marketingu
Gospodarka / Biznes

Nowy członek kadry zarządzającej DTiQ: Nowy krok w kierunku rozwoju sprzedaży i marketingu

Ponad dwa tysiące kierowców dokonało już osobistej weryfikacji na pierwszym Punkcie Obsługi Kierowców Bolt. Wkrótce, kolejnych 27 Punktów otworzy Bolt, zlokalizowanych w takich miastach jak Kraków, Lublin, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

DTiQ, członek portfela Digital Alpha Advisors, LLC i lider w dostarczaniu systemów monitoringu wizyjnego, analityki i usług zarządzanych dla restauracji i punktów handlowych, z dumą ogłasza, że John Donnelly III obejmie stanowisko Dyrektora ds. Przychodów. Oznajmienie to zostało ogłoszone 22 marca 2023 r.

John posiada wyjątkowe doświadczenie w zakresie sprzedaży i marketingu, które zdobył przez ponad dwudziestopięcioletnią pracę z różnymi rynkami pionowymi, branżami oraz przedsiębiorstwami znajdującymi się na różnych etapach rozwoju, od start-upów do pozyskujących środki z pierwszych ofert publicznych (IPO). Jego cenne doświadczenie z firmami takimi jak Cisco, Nokia, czy AT&T, stanowią ogromną wartość dla DTiQ. Na stanowisku dyrektora ds. przychodów, John będzie łączyć swoją wiedzę z codziennymi działaniami firmy, pomagając w zarządzaniu sprzedażą, marketingiem, sukcesami klientów oraz wprowadzaniu nowych usług. Ponadto, wszystkie działania strategiczne, mające na celu wprowadzenie spółki na nowe rynki, będą pod jego bezpośrednim nadzorem. Jego przełożonym będzie Marc Litz, dyrektor generalny spółki.

„Cieszymy się, że John dołączy do naszego zespołu w tak decydującym momencie dla rozwoju naszej firmy – powiedział Marc Litz, dyrektor generalny DTiQ. – John ma udokumentowane osiągnięcia w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi i marketingowymi różnej wielkości w spółkach na każdym etapie rozwoju reprezentujących wiele sektorów. Jesteśmy pewni, że jego sukces przełoży się na naszą działalność na pionowych rynkach restauracji szybkiej obsługi, sprzedaży detalicznej i lokalnych sklepów spożywczych”.

Marc Litz powiedział: „Dziękujemy panu Joe Mignone’owi za jego czteroletnią pracę i osiągnięcia jako dyrektor ds. klientów w DTiQ. Życzymy mu powodzenia w przyszłych projektach, na które wybierze się po opuszczeniu naszej firmy”.

Rick Shrotri, partner zarządzający Digital Alpha Advisors LLC, wyraził swoje zadowolenie z dołączenia Johna do zespołu DTiQ. Według niego, szerokie portfolio doświadczeń i wiedzy, jakie John posiada w zakresie sprzętu, oprogramowania, rozwoju i umacniania pozycji podmiotów zajmujących się sprzedażą i marketingiem, pozwoli firmie na realizację swojej strategii i wejście na nowe rynki końcowe. Shrotri dodał, że połączenie doświadczenia Johna w Cisco z strategicznymi relacjami Digital Alpha w ekosystemie Cisco zapewni firmie przyspieszenie wdzierania się na rynki zarówno w USA, jak i na całym świecie.

DTiQ to przodująca na rynku firma, która oferuje nowoczesne rozwiązania monitoringu wizyjnego dla restauracji i sklepów detalicznych. Naszym celem jest poprawa zapobiegania stratom oraz ochrona aktywów o wartości bilionów dolarów. Łącznie doświadczenia z DTiQ cieszą się popularnością w ponad 45 000 lokalizacjach, w tym m.in. w takich miejscach jak Adidas, Burger King, Dairy Queen, Hard Rock Café, McDonald’s, Pandora, Subway, Swarovski, Taco Bell, Vineyard Vines czy Yankee Candle. Poznaj nas bliżej na naszej stronie www.dtiq.com.

Digital Alpha Advisors, LLC to inwestycyjna firma zajmująca się infrastrukturą cyfrową. Obecnie firma zarządza łączną wartością aktywów wynoszącą ponad 1,5 mld $. Digital Alpha współpracuje strategicznie z Cisco Systems Inc. oraz innymi czołowymi spółkami z Doliny Krzemowej. Poprzez swoje inwestycje private equity Digital Alpha wspomaga rozwój gospodarki cyfrowej, wspierając infrastrukturę sieci komunikacyjnych nowej generacji, platformy IoT i platformy zarządzania danymi oparte na technologii chmury. Firma została założona w 2017 roku przez Ricka Shrotriego, byłego szefa zespołu globalnych funduszy infrastrukturalnych w Cisco. Ostatni fundusz Digital Alpha II LP został zamknięty w 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.digitalalpha.net.

Digital Alpha Advisors, LLC to firma inwestycyjna skoncentrowana na infrastrukturze cyfrowej, która zarządza obecnie aktywami o wartości powyżej 1,5 mld $. Digital Alpha współpracuje z Cisco Systems Inc. oraz innymi liderami z Doliny Krzemowej w celu wsparcia rozwoju gospodarki cyfrowej. Ich inwestycje private equity obejmują sieci komunikacyjne nowej generacji, platformy IoT i platformy chmurowych zarządzania danymi. Firma została założona w 2017 roku przez Ricka Shrotriego. Ostatni fundusz Digital Alpha II LP został zamknięty w 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.digitalalpha.net.

Digital Alpha Advisors, LLC to inwestycyjna firma skupiająca się na infrastrukturze cyfrowej, zarządzająca aktywami o wartości powyżej 1,5 mld $. Współpraca strategiczna Digital Alpha z Cisco Systems Inc. i innymi liderami Doliny Krzemowej wspiera rozwój gospodarki cyfrowej, w tym inwestycje w sieci komunikacyjne nowej generacji, platformy IoT i platformy chmurowych zarządzania danymi. Firma została założona w 2017 roku przez Ricka Shrotriego, a jej ostatni fundusz Digital Alpha II LP został zamknięty w 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.digitalalpha.net.

Digital Alpha Advisors, LLC to firma inwestycyjna, specjalizująca się w infrastrukturze cyfrowej. Obecnie firma zarządza aktywami o wartości ponad 1,5 mld $. Digital Alpha współpracuje z Cisco Systems Inc. i innymi liderami z Doliny Krzemowej, aby wesprzeć rozwój gospodarki cyfrowej, w tym poprzez inwestycje private equity w sieci komunikacyjne nowej generacji, platformy IoT i platformy zarządzania danymi oparte na technologii chmury. Firma została założona w 2017 roku przez Ricka Shrotriego. Ostatni fundusz Digital Alpha II LP został zamknięty na początku 2021 roku. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.digitalalpha.net.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ