Polska Grupa Porcelanowa zaufała gdańskiej Agencji Youand#039;re Welcome
Gospodarka / Biznes

Polska Grupa Porcelanowa zaufała gdańskiej Agencji Youand#039;re Welcome

Polska Grupa Porcelanowa wybrała usługi Agencji You’re Welcome w lutym 2023 roku, w drodze konkursu. Do zadań, które przez najbliższe lata będzie realizować gdańska agencja, zalicza się przede wszystkim prowadzenie komunikacji marek grupy czy doradztwo w zakresie bieżącej działalności. Z ramienia agencji za koordynację realizacji prac zespołu będzie odpowiadała Małgorzata Szymków, która posiada blisko 20-letnie doświadczenie w komunikacji marketingowej w obszarze marketingu strategicznego, reklamy i PR. 

Polska Grupa Porcelanowa (PGP) łączy potencjał dwóch wiodących fabryk porcelany w Polsce w Ćmielowie i Łubianie. Ideą jej powstania w lipcu 2018 roku było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio. Różnicuje je rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją, produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako Grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawną organizacją i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Warto wspomnieć, że wyroby pochodzące z Ćmielowa są znane już od końca XVIII wieku, a marka porcelany Chodzież liczy 170 lat. Najmłodsza w Grupie marka Ćmielów Design Studio w tym roku obchodzi 10-lecie powstania, a Lubiana od ponad pół wieku zachwyca kolekcjami nie tylko indywidualnych klientów, ale także branżę HoReCa. Współczesna konsolidacja sił i środków sprzyja zarówno zaspokojeniu krajowego popytu, podwyższeniu mocy produkcyjnych, jak i dynamizacji eksportu.

Agencja You’re Welcome już niemal od dekady oferuje firmom pełen zakres usług zintegrowanego marketingu. W tym czasie mocno zaznaczyła swoją obecność na rynku poprzez realizację innowacyjnych, wszechstronnych kampanii reklamowych dla lokalnych i ogólnopolskich klientów. Działania agencji to także m.in. realizacja strategii marketingowych, wsparcie w budowaniu i wprowadzaniu marek na rynek, inicjowanie i podtrzymywanie aktywności w mediach społecznościowych, organizacja eventów czy opieka medialna i PR. Agencji You’re Welcome zaufali m.in. 4F, Eveline Cosmetics, Sokołów czy Nuna Polska.

KONTAKT:

e-mail: hello@yourewelcome.pl
tel. 519 554 376
strona: www.yourewelcome.pl 

Źródło informacji: Agencja You’re Welcome


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ