Polska Grupa Porcelanowa współpracuje z Agencją Youand#039;re Welcome w Gdańsku
Gospodarka / Biznes

Polska Grupa Porcelanowa współpracuje z Agencją Youand#039;re Welcome w Gdańsku

Polska Grupa Porcelanowa wybrała usługi Agencji You’re Welcome

Polska Grupa Porcelanowa wybrała usługi Agencji You’re Welcome w lutym 2023 roku, w drodze konkursu. Do zadań, które przez najbliższe lata będzie realizować gdańska agencja, zalicza się przede wszystkim prowadzenie komunikacji marek grupy czy doradztwo w zakresie bieżącej działalności.

Gdańska Agencja You're Welcome odpowiedzialna za obsługę marek Grupy Porcelanowej

 • Lubiana
 • Ćmielów
 • Chodzież
 • Ćmielów Design Studio

Z ramienia agencji za koordynację realizacji prac zespołu będzie odpowiadać Małgorzata Szymków, która posiada blisko 20-letnie doświadczenie w komunikacji marketingowej w obszarze marketingu strategicznego, reklamy i PR. Wierzymy, że dzięki współpracy z Agencją You’re Welcome, Polska Grupa Porcelanowa będzie w stanie lepiej komunikować swoje marki oraz zyskać większe zaufanie konsumentów.

Współpraca z Agencją You’re Welcome będzie trwała przez najbliższe 3 lata i ma na celu pomoc w znaczącym wzmocnieniu pozycji Grupy na rynku i zwiększeniu sprzedaży produktów z logo marek zależnych. Jesteśmy przekonani, że współpraca ta przyczyni się do dalszego rozwoju Grupy Porcelanowej i jej marek.

Polska Grupa Porcelanowa – doskonałe wzornictwo, jakość i doświadczenie

PGP oferuje bogaty wybór porcelany na każdą okazję, a jej produkty są dostępne w ponad 30 krajach na całym świecie. Grupa wykorzystuje swoje największe atuty:

 • Doskonałe wzornictwo – czerpiące inspiracje z tradycji, które łączy z nowoczesnymi trendami.
 • Jakość – doskonała jakość wyrobów, unikalnych wzorów i doskonałego wykończenia.
 • Doświadczenie – wielopokoleniowe doświadczenie i know-how, które pozwala na tworzenie oryginalnych produktów.

Polska Grupa Porcelanowa wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i szczyci się pięknem i jakością swoich produktów. Są one cenione na rynku polskim i zagranicznym, a dzięki współpracy z partnerami na całym świecie, porcelana PGP jest teraz dostępna w wielu krajach.

Z markami takimi jak Ćmielów, Lubiana, Chodzież i Ćmielów Design Studio, PGP stała się synonimem doskonałości i jakości. Dzięki sukcesom na arenie międzynarodowej, Polska Grupa Porcelanowa zyskała międzynarodowe uznanie i jest uważana za jednego z liderów branży porcelany.

Polska Grupa Porcelanowa to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności, które czerpie z najlepszych cech obu światów i tworzy wyjątkowe wzory, dzięki którym możesz wyrazić swój wyjątkowy styl. Ciesz się pięknem i jakością tworzonych przez nas produktów!

Usługi oferowane przez agencję You’re Welcome.

Agencja You’re Welcome oferuje szeroki zakres usług zintegrowanego marketingu, które pozwolą Twojej firmie osiągnąć sukces na rynku. Oferujemy:

 • Realizację strategii marketingowych, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.
 • Wsparcie w budowaniu i wprowadzaniu marek na rynek, abyś mógł zdobyć uznanie Twoich klientów.
 • Inicjowanie i podtrzymywanie aktywności w mediach społecznościowych, abyś mógł rozszerzyć zasięg Twojej marki.
 • Organizacja eventów, które przyciągną uwagę Twojego otoczenia.
 • Opieka medialna i PR, abyś mógł lepiej komunikować się z Twoimi klientami.

Dzięki naszym usługom Twoja firma będzie mogła zaistnieć i zaistnieć na rynku. Zaufali nam m.in. 4F, Eveline Cosmetics, Sokołów, Nuna Polska i wiele innych firm. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i jak możemy Ci pomóc.

Agencja You’re Welcome to nie tylko skuteczny marketing. To przede wszystkim ludzie, którzy wiedzą, jak wykorzystać swoje doświadczenie, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ