Firma SOFTSWISS dokonała podsumowania roku pracy na polskim rynku: liczba pracowników wzrosła o 75%
Gospodarka / Biznes

Firma SOFTSWISS dokonała podsumowania roku pracy na polskim rynku: liczba pracowników wzrosła o 75%

Polska jest jednym z czterech krajów, w których znajdują się oficjalne przedstawicielstwa SOFTSWISS, ale to właśnie tutaj dla kandydatów do pracy opracowano system bonusów powitalnych, który działał na przestrzeni całego roku. Po pomyślnym przejściu okresu próbnego na określonych stanowiskach można było otrzymać od 2 000 do 4 000 USD.

Specjaliści od HR wypróbowali na polskim rynku niestandardowe podejście do poszukiwania specjalistów i przetestowali błyskawiczne rozmowy kwalifikacyjne, żeby wzmocnić zespół nowymi programistami Ruby. Dla specjalistów z branży IT była to unikalna możliwość, aby przejść techniczną i ogólną rozmowę kwalifikacyjną w ciągu zaledwie kilku godzin i otrzymać ofertę pracy w rekordowo krótkim czasie.

O tym, że firma się rozwija i jest gotowa przyjąć ponad stu specjalistów (programistów, kierowników projektów, analityków biznesowych, menedżerów, projektantów UI/UX i wielu innych), SOFTSWISS dała znać w jeszcze jeden, niestandardowy sposób: na ulicach czterech miast. Na tramwajach miejskich, citylightach i billboardach w Poznaniu, we Wrocławiu i w Krakowie mieszkańcy zobaczyli puszystego kota-superbohatera, jeden z symboli firmy. A w Gdańsku pojawił się on na reklamach zewnętrznych oraz na popularnej trasie kolejowej Gdańsk-Gdynia-Sopot, na której wagony pociągów nabrały firmowego, jaskrawo żółtego koloru.

Rok 2022 w znaczący sposób zwiększył także firmową kolekcję profesjonalnych nagród, przy czym SOFTSWISS była wyróżniana nie tylko w kategoriach ogólnych, ale także w kategoriach personalnych, co oznaczało uznanie osiągnięć zawodowych oraz osobistego wkładu w rozwój światowego przemysłu iGaming każdego z nagrodzonych. Jesienią dwóch pracowników zostało wyróżnionych na corocznej gali 5 Star Top 20 Awards w kategoriach „Liderstwo” i „Produkt i innowacje”. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda, którą wręcza się 20 liderom z branży iGaming z różnych krajów. Jeszcze jedną nagrodę w kategorii „Pracownik roku” pracownica firmy zdobyła na gali Women in Gaming Diversity Awards. Nagroda ta już od ponad 10 lat jest wręczana kobietom z branży iGaming za wyróżniające się zaangażowanie na rzecz zwiększenia równości, różnorodności i inkluzywności.

Ale najbardziej wyczekiwanym osiągnięciem tego roku stało się zwycięstwo SOFTSWISS w kategorii „Miejsce pracy roku” na gali SIGMA Europe 2022, która jest uważana za jedną z najbardziej prestiżowych w branży.

„W tym roku w naszych centrach programistycznych na całym świecie firma osiągnęła dobre wyniki, jednak szczególnie należałoby wyróżnić polski rynek i oddział w Poznaniu – mówi Julia Onczewa, dyrektor ds. personalnych SOFTSWISS. – Nie pomyliliśmy się, jeśli chodzi o wybór kraju i miasta, lokując tu nasz zespół, ponieważ widzimy potencjał aktywnych i utalentowanych specjalistów. W ciągu tego roku zaczęliśmy lepiej rozumieć cechy lokalnego rynku pracowniczego, firma jest znana, profesjonaliści w swojej dziedzinie starają się trafić do nas. W przyszłym roku planujemy rozwinąć się jeszcze bardziej i zatrudniać nowych specjalistów do tworzenia innowacyjnych produktów dla klientów z całego świata”.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – jeden z światowych twórców oprogramowania dla iGaming. Oficjalne przedstawicielstwa firmy działają w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. SOFTSWISS to pierwsza firma na świecie, która stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

Źródło informacji: SOFTSWISS

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ