Gospodarka / Biznes

Nowy rozdział ALTEN Polska w Krakowie

ALTEN Group jest głównym partnerem technologicznym globalnych klientów, który w ostatnich latach stał się wiodącym dostawcą usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego. Działa między innymi w takich branżach jak: motoryzacja, finanse i bankowość, energetyka, przemysł lotniczy i kolejowy, farmaceutyka, automatyzacja i robotyzacja produkcji czy rozwijanie innowacyjnych aplikacji mobilnych i webowych.

Firma w Polsce liczy już ponad 1000 osób. W Krakowie zatrudnionych jest 60% wszystkich pracowników, z czego 80% to kadra inżynierska.

„Niewiele osób wie, że historia ALTEN Polska rozpoczęła się właśnie w tym budynku, przy ul. Lubicz 23A – mówi Ewa Gumula, Managing Director. – Powracamy pod ten adres po trzech przeprowadzkach, w znacznie poszerzonym gronie. Poprzednim razem nasz zespół liczył łącznie 145 pracowników. Dziś, krakowski oddział zatrudnia 560 osób. Wspólnie tworzymy jego niepowtarzalną atmosferę” – dodaje.

„Jako przedstawiciel ALTEN Group, chciałbym serdecznie pogratulować ALTEN Polska dynamicznego rozwoju. Jesteśmy bardzo dumni z waszej pracy i wyników. Fantastyczna robota!” – mówi Gérald Attia.

W przeciągu ostatnich czterech lat przychody firmy wzrosły niemal czterokrotnie, zaś w samym tylko 2022 roku ALTEN Polska zanotowała wzrost rzędu 140%.

„Możecie zmienić biuro, ale nie zmieniajcie atmosfery, która w nim panuje” – mówi Axel Girardetti.

ALTEN Polska święci sukcesy nie tylko w Krakowie. Kilka miesięcy temu do nowego biura przeprowadził się poznański oddział firmy, do zmiany przymierza się również Warszawa i Gdańsk. W najbliższych miesiącach ALTEN Polska planuje również otwarcie biura w Bielsku-Białej oraz w Łodzi. 

Firma konsekwentnie rozwija swoje struktury, zdobywając zarówno nowych partnerów biznesowych, jak i wyspecjalizowaną kadrę inżynierską i programistyczną. 

Źródło informacji: ALTEN Polska 
 


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Exit mobile version