Oferty pracy Gdańsk

Praca Gdańsk – OBSŁUGA KLIENTA FRANCUSKI+ANGIELSKI

OBSŁUGA KLIENTA FRANCUSKI+ANGIELSKI   Międzynarodowa grupa, świadcząca usługi m.in. z zakresu outsourcingu procesów biznesowych, digital marketingu, szkoleń i zarządzania talentami, technologii, doradztwa i rozwiązań analitycznych chętnie powita w zespole nowe osoby na stanowisku Customer Service Professional. Miejsce pracy: Gdańsk lub Warszawa   TO WŁAŚNIE TY, JEŻELI: – biegle posługujesz się językami: francuskim i angielskim – oczekiwany poziom C1; – jesteś osobą komunikatywną i wyrozumiałą; – chcesz rozwijać się w środowisku międzynarodowym.   O STANOWISKU: – Twoje przyszłe zdania to kontakt telefoniczny i mailowy z klientami oraz techniczne wsparcie; – pierwszy miesiąc pracy = wdrożenie –  szkolisz się w stałych godzinach pracy, stacjonarne z biura w Warszawie lub w Gdańsku – Ty wybierasz; – praca na pełen etat – 5 dni w tygodniu, ale możesz wybrać dowolne dni pracy od poniedziałku do niedzieli;     NASZA OFERTA:
– wynagrodzenie 5500-6000 pln brutto;
– umowę o pracę; – docelowo pracę zdalną; – prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz wewnętrzny program wellbeing’owy; – dofinansowanie do wakacji; – przyjazną atmosferę, szkolenia oraz możliwości rozwoju w ramach struktur firmy.
Wyślij nam swoje CV na:
jobs@personnelandmedia.com w tytule wpisz: CUSTOMER SERVICE/ FRANCUSKI+ANGIELSKI

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.          

Ogłoszenie źródłowe: http://jobtime.pl/praca/102261/OBSLUGA-KLIENTA-FRANCUSKIANGIELSKI.html

Exit mobile version