Oferty pracy Gdańsk

Oferta pracy w Gdańsk na stanowisko – Pracownik magazynowy – Gdańsk Osowa – praca od zaraz

Nasza firma….
SFS International Sp. z o.o. od niemal 10 lat prowadzi rekrutację na projekty polskie i zagraniczne.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Gdańsk Osowa

Oferujemy:

  • Szybki proces rekrutacji – nie tracimy Twojego cennego czasu!
  • Umowę o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop) w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie
  • Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie – studenci – stawka Brutto = Netto
  • 1/2 etatu 4h dziennie –  5:00 – 9:00 lub 17:00 – 21:00 – Sam wybierz zmianę na jakiej będziesz pracować
  • Dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • Doświadczenie nie jest wymagane

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie paczek
  • Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
  • Rozładunek samochodów
  • Skanowanie przesyłek

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność
  • Systematyczność
  • Zaangażowanie
  • Sumienność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: karolina.gocyk@sfsinternational.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Źródło: https://jobtime.pl/praca/119005/Pracownik-magazynowy—Gdansk-Osowa—praca-od-zaraz.html

Exit mobile version