Polityka

Szkolenia dla MŚP: Jak skutecznie korzystać z zamówień publicznych?

Nowa wersja:

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych warsztatach dotyczących zamówień publicznych. W ciągu najbliższych dwóch lat będzie odbywać się co najmniej 32 spotkania, które skierowane są zarówno do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do uczestnictwa!

Ponadto Ministerstwo Rozwoju i Technologii umożliwi zdobycie wiedzy na temat zamówień publicznych poprzez szkolenia online. Profesjonalni eksperci przeprowadzą kursy, w których uczestnikom zostaną przedstawione najnowsze technologie i narzędzia dotyczące zamówień publicznych.

Chcielibyśmy, aby polskie firmy mogły się rozwijać i osiągać sukces. Dlatego zorganizowaliśmy warsztaty, w których będą mogły zdobyć potrzebną wiedzę, aby skutecznie ubiegać się o udział w zamówieniach publicznych. Pragniemy, aby inicjatywa ta przyczyniła się do wzrostu liczby małych i średnich przedsiębiorstw w naszym kraju. Spotkania będą odbywać się stacjonarnie, ponieważ kontakt między przedsiębiorcami wymaga bezpośredniego kontaktu – powiedział minister rozwoju i technologii Waldemar Buda.

Jako świadomi wartości czasu w biznesie, zdecydowaliśmy się skoncentrować jak najwięcej wiedzy w krótkim czasie w postaci jednodniowych warsztatów. W ramach tego planu organizujemy spotkania w każdym województwie, aby ułatwić uczestnikom dostęp do szkoleń, niezależnie od miejsca zamieszkania – mówi wiceminister Kamila Król.

Czy szkolenia są bezpłatne?

Tak, szkolenia są darmowe i obejmują materiały szkoleniowe, które będą wykorzystywane w czasie szkolenia. Uczestnicy będą również mieli dostęp do konsultacji z ekspertami po szkoleniu.

Szkolenia rozpoczną się w listopadzie 2023 r. i będą realizowane w latach 2023-2025. Każdego roku odbędzie się co najmniej 12 spotkań, w tym 8 w pierwszym roku. Szkolenia będą odbywały się w każdym województwie, z co najmniej dwoma szkoleniami w każdym z nich, w tym jednym w mieście wojewódzkim.

Szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw oferują szansę na zdobycie wiedzy potrzebnej do udziału w przetargach publicznych. Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z materiałów szkoleniowych oraz konsultacji po zakończeniu kursu. Szkolenia obejmują ważne aspekty związane z zamówieniami publicznymi, takie jak poszukiwanie informacji o aktualnych przetargach, elektronizacja procesów zakupowych, przygotowywanie oferty oraz zasady umowy zawieranej z zamawiającym. Wiedza ta pozwoli przedsiębiorcom i ich pracownikom na aktywny udział w procedurach zamówieniowych.

Zyskaj wiedzę i doświadczenie dzięki naszym warsztatom jednodniowym, które są bezpłatne. Przekazują one wiedzę na temat zamówień publicznych oraz współpracy z przedsiębiorcami, a prowadzone są przez profesjonalnych trenerów.

Harmonogram szkoleń w 2023 r.

16 listopada 2023 r. – Olsztyn

17 listopada 2023 r. – Warszawa

27 listopada 2023 r. – Lublin

8 grudnia 2023 r. – Białystok

12 grudnia 2023 r. – Rzeszów

12 grudnia 2023 r. – Katowice

13 grudnia 2023 r. – Łódź

14 grudnia 2023 r. – Gdańsk

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu, zapraszamy do wypełnienia formularza (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8pEtryJk0Gb8wVSQ4UZNCaoxfCPVjNXNn0imHfWrE-ZsILg/viewform).

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, możesz skorzystać z szkoleń oferowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Udział w szkoleniach jest ograniczony, co oznacza, że decyduje kolejność zgłoszeń. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Ministerstwa: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/szkolenia-dla-przedsiebiorcow.

PAP SA publikuje komunikaty w formie dostarczonej przez ich nadawcę, bez dokonywania jakichkolwiek zmian w treści. Nadawca ponosi pełną odpowiedzialność za zawartość komunikatu, zgodnie z art. 42 ust. 2 ustawy o prawie prasowym.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Exit mobile version