ów w Polsce Arche – Rozszerzający się rynek z 18 nowymi obiektami w Polsce
Gospodarka / Biznes

ów w Polsce Arche – Rozszerzający się rynek z 18 nowymi obiektami w Polsce

Latem 2021 ruszą wakacyjne rezerwacje w Arche Fabryce Samolotów w Mielnie – Unieściu. To 18 obiekt z kolekcji Grupy Arche, położony w niezwykle spokojnym miejscu, otoczony przez Morze Bałtyckie i Jezioro Jamno. Jeśli szukasz spokoju i ucieczki od codzienności, to miejsce idealne dla Ciebie.

Budynek Arche Fabryki Samolotów Mielno to nowoczesna reinterpretacja sanatoriów z lat 30-tych. Architekci postawili na funkcjonalność i historyczny charakter miejsca, a wystrój wnętrz nawiązuje do bałtyckiej plaży i jej złotego piasku. W apartamentach zastosowano pastelowe kolory ziemi, a całość została wyposażona w elementy utrzymane w duchu dawnej Fabryki Samolotów.

Obiekt w pierwszym etapie oferuje 115 luksusowych apartamentów z czterech i pięciu gwiazdkowym standardem, o powierzchni od 35 do 127 metrów kwadratowych, wyposażonych w duże balkony, klimatyzację, lodówkę i ekspres do kawy. Pokoje premium posiadają panoramiczne okna oraz prywatne tarasy z widokiem na Morze Bałtyckie i Jezioro Jamno. Do dyspozycji gości jest także zabytkowy budynek koszarowy, w którym zaprojektowano klimatyczną restaurację, serwującą regionalne dania z karty czerwonej mięsnej i wegetariańskiej.

Aby odnowić historyczny hangar, który był dawną bazą lotnictwa morskiego Luftwaffe, planujemy wykorzystać ponad 3 500 metrów kwadratowych na stworzenie wielofunkcyjnego obiektu kulturalno – rozrywkowego, oferującego różnorodne usługi SPA.

Arche Hotel Poloneza w Warszawie osiągnął rekordowy wynik zysków w czerwcu, dzięki wykorzystaniu autorskiego Systemu Inwestycyjnego Arche. System ten zapewnia gwarancję wypłaty zysków z całej działalności operacyjnej obiektu w każdym miesiącu.

Arche to wiodąca polska marka inwestycyjna, która posiada największą sieć hoteli w niekonwencjonalnych destynacjach. W jej portfolio znajdują się m.in. nowoczesne hotele w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Pile, a także zabytkowe obiekty odrestaurowane, takie jak Tobaco w Łodzi, Cukrownia w Żninie, Dwór Uphagena w Gdańsku, Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim czy Pałac i Folwark w Łochowie. Ostatnio firma uruchomiła również hotel rozproszony Arche Siedlisko w najbardziej malowniczych miejscach w Polsce.

Arche jest od wielu lat liderem w swojej branży w kwestii odpowiedzialności społecznej. Firma łączy sprzeczności i wspiera osoby z niepełnosprawnością i uciekinierów, oferując im nieocenioną pomoc. Ponadto, w strukturach Fundacji Leny Grochowskiej, około stu osób z upośledzeniem umysłowym jest zatrudnionych w pracowniach artystycznych, kawiarniach i piekarniach.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ