Kupuj na Amazon Prime Day i oszczędzaj – 11-12 lipca!
Gospodarka / Biznes

Kupuj na Amazon Prime Day i oszczędzaj – 11-12 lipca!

Amazon Prime Day po raz kolejny przynosi do Polski wyjątkowe okazje do zakupu. Klienci Prime będą mieli dostęp do tysięcy promocji na Amazon.pl i wielu zagranicznych marek, takich jak Sony, DJI, Bose, Philips czy Lego. Ponadto, Amazon Prime Day to wyjątkowa okazja do zakupu produktów polskich marek, takich jak Krosno, Wedel, Eveline czy DAX Cosmetics ze znacznymi zniżkami. Niezarejestrowani klienci Prime mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego 30 dni i wziąć udział w wydarzeniu.

Warszawa – 22 czerwca 2022 r. – Amazon Prime Day to największe wydarzenie zakupowe w sklepie Amazon.pl. W dniach 11-12 lipca klienci Prime będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji na produkty z wielu kategorii, w tym elektronikę, umeblowanie domu, urządzenia Amazon, artykuły codziennego użytku, kosmetyki, gry komputerowe, zabawki i sprzęt sportowy.

„Zeszłoroczna, pierwsza edycja Amazon Prime Day w Polsce była bardzo ważnym momentem dla nas, naszych klientów i lokalnych partnerów handlowych – powiedział Marco Reissig, Country Manager Amazon.pl. – Cieszymy się, że po raz kolejny klienci Prime będą mogli skorzystać z imponujących okazji, zarówno na produkty największych marek, jak i te od małych i średnich przedsiębiorców”. 

Amazon Prime Day to unikalne wydarzenie, zapoczątkowane w dziewięciu krajach w 2015 r. z okazji 20-lecia istnienia Amazon. Polska dołączyła do tego grona w październiku 2021 r., oferując swoim klientom dostęp do najlepszych produktów i usług Amazon. Dołączenie do Prime oznacza brak minimalnej wartości zamówienia i szybkie, bezpłatne dostawy, a także dostęp do bogactwa materiałów rozrywkowych – od filmów i seriali Prime Video, przez gry komputerowe i bonusowe materiały w Prime Gaming, aż po specjalne oferty Prime przez cały rok. Osoby, które jeszcze nie dołączyły do Prime, mogą skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego trwającego 30 dni. Po jego zakończeniu subskrypcja Prime będzie kosztować 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Amazon Prime Day to wyjątkowe wydarzenie, zapoczątkowane w 2015 r. z okazji 20-lecia istnienia Amazon. Polska dołączyła do grona krajów uczestniczących w Prime Day w październiku 2021 r., udostępniając wszystkim swoim klientom dostęp do najlepszych produktów i usług Amazon. Posiadacze Prime mogą korzystać z bezpłatnych dostaw, a także oglądać filmy i seriale w serwisie Prime Video, grać w gry komputerowe i korzystać z bonusowych materiałów w Prime Gaming, a także cieszyć się wyjątkowymi ofertami Prime przez cały rok. Osoby, które jeszcze nie dołączyły do Prime, mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego trwającego 30 dni. Po jego zakończeniu subskrypcja Prime będzie kosztować 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Amazon Prime Day to szansa na wyjątkowe okazje dla klientów z Polski! Znajdą tu urządzenia Amazon: Kindle, Echo i FireTV, elektronikę od Sony, DJI, Steelseries, JBL, Logitech i Bose, ulubione zabawki dziecięce: Lego, Playmobil, Barbie, Hot Wheels i Fisher-Price, produkty do domu i kuchni: Philips, De’Longhi, Bosch, Finish, Vileda, Tefal i Gerlach, odzieżowe marki: Crocs, Ecco, Levi’s i LEE, kosmetyki: L’Oréal, Eveline, Rimmel, Maybelline, DAX Cosmetics, perfumy Adidas, David Beckham czy Bruno Banani, a także tysiące okazji polskich marek i niezależnych partnerów handlowych Amazon. Przez cały okres wydarzenia czekają one na wybór klientów – m.in. Kubota Store, Packshi, Springos, SFD Nutrition czy Soxo.

Prime Day to wyjątkowy czas z okazjami, w którym klienci Prime mają dostęp do wyjątkowych ofert i okazji na całym świecie. W Polsce Amazon Prime Day odbędzie się 20-21 czerwca 2021 roku. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla bliskiej osoby, czy chcesz zorganizować pamiątkę dla siebie, Prime Day oferuje coś dla każdego. Aby móc skorzystać z okazji, wystarczy się zarejestrować na Amazon.pl/primeday, aby otrzymywać przypomnienia o nadchodzących okazjach.

Poczuj magię Prime Day, gdzie możesz dostać wszystko, czego potrzebujesz, szybciej i w lepszych cenach! Przyłącz się do Prime, aby dostać dostęp do wyjątkowych okazji i najlepszych ofert.

Amazon Prime Day to idealny czas, aby skorzystać z wszystkich korzyści pakietu Prime. Wypróbuj bezpłatny 30-dniowy okres próbny i zyskaj dostęp do szybkich i darmowych dostaw, wielu filmów i seriali w Prime Video, ekskluzywnych okazji oraz darmowych gier i materiałów in-game. Dołącz do Prime, aby w pełni cieszyć się Prime Day!

Odwiedź Amazon.pl/primeday i sprawdź najnowsze informacje na temat Prime Day w Polsce oraz niezwykłych ofert i okazji, które będą dostępne 20-21 czerwca 2021 roku.

Nie czekaj, odkryj magię Prime Day i zacznij korzystać z wszystkich korzyści jeszcze dziś! Wypróbuj Prime bezpłatnie w ramach 30-dniowego okresu próbnego lub zdecyduj się na wersję roczną lub miesięczną.

Nie przegap tej jedynej okazji, aby uzyskać dostęp do szybkich dostaw, wielu filmów i seriali, ekskluzywnych ofert i darmowych gier i materiałów in-game. Czas na Prime Day – Twoje wyjątkowe doświadczenie z Amazon Prime!

Amazon obecny jest w Polsce od 2012 roku, a od marca 2021 roku posiada tu swój własny sklep internetowy. Amazon.pl oferuje swoim klientom ogromny wybór produktów w ponad 30 kategoriach, a dzięki darmowym i szybkim dostawom oraz usłudze Amazon Prime klienci mogą cieszyć się zakupami w przystępnych cenach. Amazon w Polsce to także miejsca pracy. Firma stworzyła 70 000 bezpośrednich i pośrednich etatów w dziesięciu nowoczesnych centrach logistycznych, w Amazon Web Services w Warszawie i Amazon Development Centers oraz w łańcuchu dostaw, wspierającym operacje Amazon oraz w polskich MŚP sprzedających produkty na całym świecie. Rozwój technologiczny

Amazon jest liderem w dziedzinie rozwoju technologii, co jest widoczne również w Polsce. W Gdańsku, Warszawie i Krakowie znajdują się Centra Rozwoju Technologii Amazon (Amazon Development Centers), które dostarczają innowacyjne rozwiązania wspierające produkty i usługi Amazon na całym świecie. Wśród tych rozwiązań są m.in. inteligentne asystenty głosowe Alexa. Amazon w Polsce zainwestował już ponad 18,5 mld zł, co oznacza, że ​​firma będzie nadal dążyć do wprowadzania nowoczesnych technologii, aby ułatwić życie swoim klientom.

Amazon jest zaangażowany w dostarczanie swoim klientom najlepszych produktów i usług, działając zgodnie z czterema zasadami: skupieniu na kliencie, innowacyjnym podejściu, doskonałości operacyjnej i myślenia długofalowego. Amazon jest dumny ze swojej pozycji jako najlepszego pracodawcy, najbezpieczniejszego miejsca pracy i najbardziej klient-centrycznej firmy na świecie. Amazon jest innowacyjny i wprowadził liczne produkty i usługi, w tym opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, program Postaw na Swój Rozwój, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo, Alexa, technologia Just Walk Out, Amazon Studios i Deklarację Klimatyczną (The Climate Pledge). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź biuro prasowe i naszego bloga Aboutamazon.pl oraz śledź nas na Facebooku, Instagramie, Twitterze @AmazonNewsPL i YouTube.

Amazon wierzy, że przez skupienie na kliencie, innowacyjne rozwiązania, doskonałość operacyjną oraz myślenie długofalowe może być najlepszym pracodawcą, najbezpieczniejszym miejscem pracy i najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. Amazon wprowadził również wiele innowacyjnych produktów i usług, takich jak opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, program Postaw na Swój Rozwój, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo, Alexa, technologia Just Walk Out, Amazon Studios i Deklarację Klimatyczną (The Climate Pledge). Więcej informacji znajdziesz na biurze prasowym i naszym blogu Aboutamazon.pl oraz na naszych kanałach w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Twitter i YouTube.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ