Prezes PFR TFI: Strategicne patrzenie na wellbeing na EKF’23
Gospodarka / Biznes

Prezes PFR TFI: Strategicne patrzenie na wellbeing na EKF’23

Wellbeing to znacznie więcej niż tylko zdrowa równowaga w miejscu pracy. To filozofia, która zachęca nas do spojrzenia na nasze firmy i zespoły w sposób pełny – jako na przestrzeń społeczną, w której możemy jednocześnie pracować, współpracować i wyznaczać cele, a także dzielić się doświadczeniem i cieszyć się dobrym samopoczuciem – powiedziała Ewa Małyszko, prezes zarządu PFR Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Aby zapewnić pracownikom wyższy poziom satysfakcji i zaangażowania, wprowadzanie wellbeingu i innych standardów ESG do całościowych strategii polskich firm różnych branż i wielkości staje się coraz bardziej konieczne. Wraz z rosnącym na rynku zapotrzebowaniem na wysoko wykwalifikowanych pracowników, firmy potrzebują atrakcyjnych pakietów wynagrodzeń, benefity, możliwości rozwoju osobistego oraz wyraźnego określenia celów i wartości, z którymi zatrudnieni mogą się utożsamić.

„Rosnąca świadomość i oczekiwania tak pracowników, jak i konsumentów, stopniowo przesuwają punkt ciężkości z pomiaru produkcji gospodarczej na pomiar dobrostanu ludzi. Jest to zgodne z celami Agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030 (ONZ), zawierającej wizję świata, w którym zapewniony jest dobrostan fizyczny, psychiczny i społeczny” – dodaje prezes zarządu PFR TFI.

Ewa Małyszko została zaproszona do uczestnictwa w 13. Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie. To jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, na którym Ewa pełniła rolę gościa i prelegenta.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ