ERGO Hestia – 15-krotny laureat nagrody Fair Play
Gospodarka / Biznes

ERGO Hestia – 15-krotny laureat nagrody Fair Play

ERGO Hestia po raz piętnasty uzyskała tytuł Fair Play w głosowaniu brokerów ubezpieczeniowych. To potwierdza, że sopocka firma jest nadal dostawcą usług ubezpieczeniowych, z którym brokerzy współpracują najlepiej.

Ubezpieczyciele biorący udział w konkursie o Nagrodę Fair Play starają się wyznaczać innowacyjne standardy współpracy z brokerami. Wyniki konkursu opierają się na ocenach anonimowych brokerów, którzy wskazują na jakość współpracy w 4 obszarach: partnerstwo, oferty dopasowane do rynku, usługi sprzedażowe i likwidacja szkód.

Adam Roman odebrał statuetkę z rąk Łukasza Zonia, prezesa Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych, w nagrodę za wytężone starania w celu utrzymania najwyższych standardów obsługi klienta i współpracy z pośrednikami. To już piętnaste wyróżnienie dla ERGO Hestii, co jest szczególnie istotne w obecnym roku zmian i wyzwań, z którymi musi się borykać rynek.

Adam Roman zaznaczył, że Siła Wspólnoty, która stanowi podstawę strategii firmy, działa i ma się dobrze. Jest to wynik wytężonej pracy profesjonalistów i zespołu ERGO Hestii, który podjął się wyzwania i ponownie został doceniony prestiżową nagrodą. To właśnie dodatkowa motywacja do dalszej wytężonej pracy nad utrzymaniem wymagającego statusu.

XXV Kongres Brokerów to wyjątkowa okazja, aby spotkać się z najważniejszymi ekspertami branży finansowej i przedstawicielami towarzystw ubezpieczeń. W tym roku, w dniach 24-26 maja, Kongres odbędzie się w Mikołajkach i będzie poświęcony hasłu „Osobno Razem”.

ERGO Hestia jest laureatem prestiżowej nagrody „Fair Play” od 2006 roku. W 2019 roku sopocki ubezpieczyciel został również uhonorowany tytułem Super Fair Play. Nagroda Fair Play przyznawana jest od 2000 roku i ma dwie kategorie: towarzystwo majątkowe oraz towarzystwo życiowe.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ