Gospodarka / Biznes

Nowa era technologiczna – Infoshare 2023 już 24-25 maja

Infoshare 2023 będzie wyjątkowym wydarzeniem, w trakcie którego blisko 200 prelegentów z całego świata podzieli się swoją wiedzą na 9 scenach. 24 i 25 maja będzie to okazja do wspólnego dyskutowania o trendach technologicznych, jakie wpływają na biznes, oraz wyzwaniach etycznych, które niesie ze sobą rozwój sztucznej inteligencji.

Na tegorocznej edycji Infoshare zostaną poruszone ważne tematy związane z sztuczną inteligencją. Dr Zachary Goldberg, badacz i ekspert w dziedzinie etyki w technologii, wyjaśni jak etyka może wspierać innowacje. Z kolei Phaedra Boinodiris, liderka praktyk w dziedzinie AI w IBM Trust, przedstawi holistyczne rozwiązania, które firmy i praktycy powinni wdrożyć, żeby tworzyć odpowiedzialne AI.

Na tegorocznej edycji Infoshare zostaną poruszone ważne tematy dotyczące sztucznej inteligencji. Dr Zachary Goldberg, badacz i doradca w dziedzinie etyki w technologii, będzie pokazywał jak etyka może wspierać innowacje. Phaedra Boinodiris, liderka praktyk w dziedzinie AI w IBM Trust, zaprezentuje holistyczne rozwiązania, dzięki którym firmy i praktycy będą w stanie tworzyć odpowiedzialne AI.

Sztuczna inteligencja będzie również przeanalizowana pod kątem zagadnień związanych z bezpieczeństwem. Mathis Hammel, ekspert w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i algorytmów, zaprezentuje wykrywacz deepfake’ów stworzonych przez sztuczną inteligencję, a także narzędzia do sprawdzania autentyczności zdjęć. Badacz danych Serg Masís wyjaśni z kolei, jak możemy zwiększyć bezpieczeństwo i zaufanie do sztucznej inteligencji.

Na koniec uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć wystąpienie najbardziej poszukiwanego prelegenta Marka Zuckerberga, który wprowadzi słuchaczy w świat “Przyszłości człowieka 3.0”. Zuckerberg zaprezentuje jak technologia może wpłynąć na nasze życie i jak wyglądać będzie przyszłość ludzkości.

Podczas konferencji zostaną omówione najnowsze trendy w dziedzinie technologii, jak również przyjrzymy się bliżej, w jaki sposób technologia wpływa na nasze codzienne życie. Eksperci z całego świata przedstawią swoje wizje na temat przyszłości, w jaki sposób rozwój technologiczny może wpłynąć na społeczeństwa i jakie są z nim związane zagrożenia.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji wybitnych futurologów, wśród których znajdą się David Wood, współzałożyciel konferencji, który omawiać będzie jak technologia może wpłynąć na przyszłość ludzkości oraz jak wspólnie możemy wpływać na jej przebieg.

Na konferencji pojawią się również przedstawiciele technologicznych gigantów, którzy opowiedzą o nowych technologiach, które wpłyną na nasze życie. Benedict Evans, wybitny myśliciel branży technologicznej, zdradzi nam sekrety przyszłości, a Hashem Al-Ghaili, biotechnolog i popularyzator nauki, omówi zaawansowane projekty, takie jak EctoLife, który może wpłynąć na ludzkość w przyszłości.

Na koniec uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji Marka Zuckerberga, który przedstawi wizję “Przyszłości człowieka 3.0”. Zuckerberg zaprezentuje jak technologia może wpłynąć na nasze życie i co przyniesie przyszłość ludzkości.

W obecnych czasach pozytywny wpływ w biznesie staje się coraz bardziej istotny. Jak to wygląda w praktyce? Michał Piosik podejmie próbę wyjaśnienia jak FoodTech może ocalić świat. Wojciech Mróz będzie miał okazję do obalenia mitów związanych z impact investing, a Sarah Drinkwater przedstawi przykłady odpowiedzialnego inwestowania. Wszystko to po to, aby pokazać, jak istotną rolę odgrywa pozytywny wpływ w biznesie.

Wraz z rosnącą świadomością na temat zrównoważonego rozwoju, coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby dostarczać usługi i produkty, które przynoszą korzyści całej społeczności. Odpowiedzialność biznesowa obejmuje wszystkie aspekty działalności, od produkcji aż po sprzedaż, a także włączenie lokalnych społeczności w procesy decyzyjne. Oznacza to, że firmy muszą wziąć odpowiedzialność za swoje działania i wykorzystać swoją pozycję, aby wpływać pozytywnie na społeczeństwo.

W trakcie konferencji będzie można wysłuchać ciekawych prelekcji na temat kierowania i skalowania biznesu. Wystąpi Verne Harnish, założyciel Organizacji Przedsiębiorców EO, autor bestsellerów, takich jak nagradzany podręcznik Scaling Up. Uczestnicy usłyszą też o doświadczeniach Mateusza Kusznierewicza, przedsiębiorcy i coacha, który opowie, jak działać w trudnych warunkach rynkowych.

Infoshare 2023 to świetna okazja do poznania nowych inwestorów, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także do zawierania przyszłych partnerstw biznesowych. Przygotowaliśmy wiele spotkań, warsztatów i dyskusji, aby pomóc zapoznać się z potencjalnymi partnerami. Zarejestruj się już teraz, aby zapewnić sobie miejsce przy stole i spotkać się z potencjalnymi inwestorami i przedstawicielami biznesu.

Infoshare 2023 to także wyjątkowa okazja do poznania branżowych trendów, nowych pomysłów i technologii, które mogą wpłynąć na przyszłość Twojej firmy. Zespoły ekspertów przygotowali wykłady i panele, w których uczestnicy mogą poznać najnowsze trendy technologiczne i strategie biznesowe.

Infoshare 2023 to doskonała okazja, aby poznać nowych ludzi i zdobyć nową wiedzę. Odkryj nowe inwestycje, partnerstwa biznesowe i technologie, które mogą wpłynąć na przyszłość Twojej firmy. Zarejestruj się już teraz, aby zapewnić sobie miejsce przy stole i spotkać się z inwestorami i przedstawicielami branży.

Infoshare 2023 to idealne miejsce, aby połączyć się z ekspertami, zdobyć nowe umiejętności i wypracować skuteczne strategie biznesowe. Przygotowano sesje warsztatowe, spotkania dyskusyjne i wykłady, aby pomóc Ci w zdobyciu wiedzy nt. najnowszych trendów branżowych. Dołącz do nas już teraz i przekonaj się, jak Infoshare 2023 może Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Infoshare to idealne miejsce, by wymienić kontakty i prowadzić rozmowy. Przedsiębiorstwa mogą zaprezentować swoje wizje w strefie Startup Expo, zarówno na miejscu, jak i online, a także w bazie danych dostępnej dla inwestorów. Ponadto istnieje dedykowane narzędzie do matchmakingu, które w 2022 roku pozwoliło na odbycie 1505 spotkań. Większość obecnych startupów na wydarzeniu potwierdziła, że to właśnie tutaj znalazło potencjalnego inwestora, z którym nawiązało rozmowy.

Jeśli chcesz skorzystać z okazji do biznesowego networkingu, możesz wybrać się na imprezy towarzyszące konferencji Infoshare, takie jak Before i After Party na plaży w Sopocie, czy też Great Networking Party z koncertem Baranowskiego. Dostęp do wydarzeń możesz zdobyć, wybierając odpowiedni bilet na stronie organizatora. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie Organizatora.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Exit mobile version