Polityka

Odważ się zmierzyć z najlepszymi – Rejestracja na EuroSkills Gdańsk 2023 otwarta!

W najbliższym wrześniu Polsat Plus Arena Gdańsk, AMBEREXPO oraz przyległe tereny będą gościć największe w kraju wydarzenie edukacyjne – EuroSkills Gdańsk 2023. To wyjątkowa okazja do poznania szerokiego spektrum możliwości zawodowych i doświadczenia profesjonalnych zawodów olimpijskich.

Gdańsk stanie się w 2023 roku gospodarzem ósmej edycji EuroSkills – największego w Europie konkursu skupiającego się na rozwijaniu i udoskonalaniu umiejętności zawodowych, który odbywa się co dwa lata.

EuroSkills, organizowana przez WorldSkills Europe wraz z 32 państwami członkowskimi, to wyjątkowa okazja dla setek młodych profesjonalistów, aby zmierzyć się ze sobą w wybranej dziedzinie i walczyć o miano najlepszego w Europie.

EuroSkills Gdańsk 2023 to wyjątkowy konkurs, w którym weźmie udział 600 utalentowanych młodych ludzi z 32 krajów. Uczestnicy będą rywalizować w 43 konkurencjach, a w wydarzeniu wziąć udział mogą zarówno Polacy, jak i zagraniczni obserwatorzy – łącznie blisko 100 000 osób.

Uczestnicy będą mieć możliwość bezpłatnego obserwowania zmagań konkursowych oraz przetestowania swoich umiejętności w specjalnie przygotowanych strefach „Try-a-Skill”. Jest to doskonała szansa na rozwijanie zainteresowań młodych ludzi i wprowadzenie ich w konkretny zawód. Dla pracodawców to korzystna okazja do odkrycia młodych i utalentowanych pracowników.

EuroSkills Gdańsk 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które będzie organizowane pod patronatem Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, WorldSkills Poland, WorldSkills Europe, Miasta Gdańsk i AMBEREXPO.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź oficjalną stronę internetową euroskills2023.org.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się wypełniając formularz znajdujący się pod adresem http://wydarzenia.frse.org.pl/ankieta/905914/euroskills-gdansk-2023-rejestracja.html.

EuroSkills Gdańsk 2023 to wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w wydarzeniu, które odbywa się pod patronatem wielu ważnych instytucji.

Aby więcej dowiedzieć się o wydarzeniu, zapoznaj się ze stroną internetową euroskills2023.org.

W celu uczestnictwa w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny pod adresem http://wydarzenia.frse.org.pl/ankieta/905914/euroskills-gdansk-2023-rejestracja.html.

EuroSkills Gdańsk 2023 to wspaniała okazja do uczestnictwa w wydarzeniu, którego organizatorami są takie podmioty jak Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, WorldSkills Poland, WorldSkills Europe, Miasto Gdańsk i AMBEREXPO.

Aby poznać szczegóły EuroSkills Gdańsk 2023, odwiedź oficjalną stronę internetową euroskills2023.org.

Rejestracja na wydarzenie jest możliwa poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem http://wydarzenia.frse.org.pl/ankieta/905914/euroskills-gdansk-2023-rejestracja.html.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Exit mobile version