Gospodarka, technologia, zielona energia wśród tematów EFNI 2022 w Sopocie
Gospodarka / Biznes

Gospodarka, technologia, zielona energia wśród tematów EFNI 2022 w Sopocie

EFNI w sopockim hotelu Radisson Blu potrwa od środy 12 października do piątku 14 października. W tym roku dyskusje odbędą się podczas czterech bloków tematycznych. Pierwszy dotyczy przyszłości Europy, drugi gospodarki, trzeci zielonego ładu i wyzwań energetycznych, a czwarty – technologii, sztucznej inteligencji i metawersum.

EFNI 2021 o wyzwaniach i niepewności

Pytanie EFNI: #CoBędzieJutro, ale również – co możemy zrobić dziś – dawno nie było tak ważne.

„Podczas tegorocznego forum dominować będzie temat wyzwań, jakie wobec państw, wspólnot, gospodarki i rynków wywołuje szeroko rozumiana niepewność. W najbliższych latach ta niepewność nas nie opuści i musimy się do niej przyzwyczaić” – mówi dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.

Wśród gości tegorocznego forum jak zwykle znajdą się najznamienitsze osoby ze świata biznesu, polityki, nauki i kultury. Swój udział w EFNI 2022 potwierdzili między innymi: prof. John Keane, politolog z University of Sydney i Wissenschaftszentrum Berlin; Margaritis Schinas, wiceprzewodniczący KE czy prof. Jerzy Buzek, eurodeputowany, były premier RP i przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

O Europejskim Forum Nowych Idei

EFNI to nie tylko kolejny kongres biznesu – wspólnie poszukujemy rozwiązań problemów współczesnego świata, które przenikają płaszczyzny biznesu, polityki i społeczeństw. Obok wykładów i paneli na naszych gości czekają imprezy towarzyszące oraz networkingowe, takie jak np. nowy format EFNI Talks czy rozmowy Nocnych Marków.

Organizatorem EFNI jest Konfederacja Lewiatan przy współpracy z BusinessEurope i miastem Sopot. To jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników – przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji polskiej i europejskiej.

Naszymi partnerami są największe przedsiębiorstwa i instytucje polskie oraz międzynarodowe. Patronat medialny nad EFNI obejmują czołowe redakcje krajowe i zagraniczne.

Rejestracja jest możliwa na stronie https://efni.pl, tam też dostępnych jest więcej informacji o Forum, o partnerach i prelegentach. Zapraszamy do udziału w interesujących rozmowach.

Źródło informacji: Konfederacja Lewiatan

 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ