XPLUS S.A., firma oferująca usługi wdrożeniowe, składa do KNF prospekt emisyjny
Gospodarka / Biznes

XPLUS S.A., firma oferująca usługi wdrożeniowe, składa do KNF prospekt emisyjny

XPLUS jest liderem wdrożeń aplikacji Microsoft Dynamics 365 FSCM na rynku polskim, a także sukcesywnie pozyskuje i prowadzi międzynarodowe projekty wdrożeniowe, powiększając portfel klientów wśród globalnych korporacji. Spółka oferuje także autorskie produkty informatyczne, wspomagające działanie technologii Microsoft, wykorzystujące metody z pogranicza AI, ML oraz RPA.

XPLUS jest obecna na rynku od ponad 18 lat, ma na koncie kilkaset zrealizowanych projektów, posiada największy w Polsce zespół specjalistów IT, składający się z polskich i zagranicznych fachowców Microsoft Dynamics 365 FSCM. Spółka posiada lokalizacje w Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku oraz Szczecinie.

„Złożenie prospektu emisyjnego jest zwieńczeniem prac nad strategią rozwoju spółki, której celem jest trwałe zaistnienie na globalnych rynkach jako wiarygodny partner w zakresie rozwiązań biznesowych, dostarczający innowacyjne usługi i produkty średniej wielkości korporacjom. XPLUS funkcjonuje na polskim rynku ERP od ponad 18 lat, jednocześnie kilkukrotnie został zakwalifikowany do 1% najlepszych partnerów Microsoft na świecie w zakresie wdrażania aplikacji biznesowych. W ciągu 18 lat działalności spółka nabyła szereg kompetencji, które wyróżniają ją wśród innych dostawców usług wdrożeniowych – w szczególności oferuje pakiet innowacyjnych produktów sprzedawanych na całym świecie, które wspomagają użytkowanie systemu Microsoft Dynamics 365 FSCM, a także pozwalają skalować działalność operacyjną. Dodatkowo spółka wypracowała rozwiązania wertykalne w ramach systemów informatycznych, poparte wiedzą branżową, które stały się jej przewagą konkurencyjną na rynku wdrożeń ERP oraz gwarantują stabilną marżowość kolejnych projektów. Będąc na tym etapie rozwoju, ze świadomością posiadanych przewag konkurencyjnych oraz możliwości płynących z wejścia na nowe rynki, wierzymy, że debiut na GPW oraz pozyskany kapitał pozwoli optymalnie wykorzystać te szanse” – mówi prezes zarządu XPLUS S.A. Karol Sudnik.

Źródło informacji: XPLUS S.A.

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Ciasteczko
AKCEPTUJĘ