Oferty pracy Gdańsk

Asystent technologa | Oferta pracy Pruszcz Gdański

Firma Pres-Kol Sp. z o.o. zatrudni Asystenta technologa (produkcji metalowej).

Główne obowiązki:
– realizowanie zleceń wspólnie z całym zespołem,
– współpraca z osobami, które są odpowiedzialne za prace wykonawcze,
– przygotowanie dokumentacji warsztatowej i nadzór nad procesami jej wdrażania,
– zamawianie materiałów produkcyjnych

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne,
– znajomość rysunku technicznego,
– obsługa programów komputerowych wspomagających projektowanie (AutoCad, IronCad Draft),
– znajomość pakietu MS Office,
– prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:
– możliwość zdobycia ogromnej wiedzy technicznej w praktyce w biurze i na produkcji,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– stabilne zatrudnienie, umowę o pracę,
– pracę jednozmianową.

Prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@pres-kol.pl lub kontakt telefoniczny: 571 338 114

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: http://jobtime.pl/praca/102094/Asystent-technologa.html

Exit mobile version