Monter konstrukcji stalowych | Oferta pracy Pruszcz Gdański
Oferty pracy Gdańsk

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Monter konstrukcji stalowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę na hali produkcyjnej
  • pracę jednozmianową
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • montaż konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku monter
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@pres-kol.pl lub kontakt telefoniczny: +48 515 137 822

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie:
Głównymi działami produkcyjnymi firmy Pres-Kol Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim jest projektowanie i produkcja konstrukcji stalowych, produkcja urządzeń specjalistycznych przy ścisłej współpracy z Klientem, produkcja wysokociśnieniowych siłowników hydraulicznych

Ogłoszenie źródłowe: http://jobtime.pl/praca/101708/Monter-konstrukcji-stalowych.html

AKCEPTUJĘ